Cep Uygulamalar

360 Security – Antivirus Boost Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 21 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 4.312

   

360-Security-Antivirus-Boost

360 Security – Antivirus Boost Apk indir

Bedava hız yükseltici ile Android telefonunuz amacıyla koruma
360 Security dünyanın en güvenilir hepsi-içinde-bir cep optimizasyon & emniyet yazılımıdır, evren çapında 641 milyon kullanan kimse 360 Security kullanarak günlük yaşama minimal müdahale beraberinde mobil güvenliğini sunmaktadır.
Mobil ömür tarzını muhafaza etmek amacıyla öngörüyle tasarlanmış Bu ÜCRETSİZ optimizasyonu ile emniyet Android uygulamasını yalnızca BİR dokunuşla indirin.
★BİR DOKUNUŞLA HIZLANDIR: berrak hafıza işlemi telefonunuzun sorunsuz çalışmasını sağlarken, pilinizin hayatını uzatır;
★BİR DOKUNUŞLA TEMİZLE: Mobil aygıtınıza bundan sonra aşırı depolama alanı temin edecek amacıyla, günlük kullanımla oluşan lüzumsuz dosyalardan kurtulur;
★BİR DOKUNUŞLA ANTİVİRUS: şahsi verileri bütün düzen açıklarına karşı korurken, bütün kötü amaçlı uygulamaları ile virüsleri siler.
——————————————
360 emniyet beraberinde ne kazanırsınız:
►Tam temizlik
Cihazınızı en kapsamlı düzen incelemesiyle tamamen temizler onu büyük verileri akıllı bir biçimde kullanarak hem lüzumsuz dosyaları tanımlayıp hatta telefon hafızasında bundan sonra aşırı alan açıp onlardan kurtulur.
►Hızlandırıcı
Patentli ‘derinlemesine analiz’ algoritmasına dayalı şeklinde lüzumsuz gerisi işlemleri silinir veya kapanır. böylelikle uygulamalar ile cihazınız sorunsuz şeklinde çalışır. beketlemaya elveda deyin!
►önde gelen antivirüs motoru
%100 üstünden %99,7 muvaffak oranı beraberinde tehditleri kaldırdığı ispatlanmış, 360 Güvenlik’in tescilli QVS doğal olmayan zeka motoru geliştirilmiş sezgisel bir AV motoru üstüne kuruludur ile bulut-müşteri teknolojik patentlidir.
►AKILLI enerji tasarrufu
360 Güvenliğin temizleme özelliğini ne vakit otomatik şeklinde harekete geçireceğini bilerek, akıllı bir biçimde cihazınızın kuvvetini koruma altına alır, bu da en fazlasıyla ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan bütün batarya kuvvetini koruma altına alır.
►KORUYUCU gizli savunucu
İletişim bilgilerinizi ayrıcalıklı OLANLAR beraberinde koruyun ile ayrıcalıklı uygulamalarınızı şifreleyin.
►GÜVENİLİR Anti-hırsızlık servisi
Siler, bulur, uyarır ile yitik mobil aygıtınızı uzaktan erişimle killitler ile tamamı birarada ile anti uğruluk uygulaması beraberinde sizlere yetki verir ile sizlere değişli şahsi verileri muhafaza etmek amacıyla süratli hareket etmenizi sunmaktadır ile buarada cihazınızı geri alma fırsatı hizmeti sağlar. Http://findphone.360safe.com, web arayüzümüz beraberinde uzaktan erişimi sağlayarak uğruluk önleme özellikleri tetikleyebilirsiniz
►KULLANICI-DOSTU program Yöneticisi
Cihazınızın depolama alanını düzenler, belli arzu edileyen programları ile APK dosyalarını kaldırmanıza olanak verir, hem de programları yöresel depolama alanından SD karta taşıyarak depolama alanını berrak ile muntazam tutar!
►GÜNCEL hakikat zamanlı koruma
Uygulamalar ile yöresel APK dosyaları aygıtınıza en güncel eklentileri yahut onarmaları sizlere süratli bir biçimde iletmek amacıyla tarayıcılar yükler ile sizleri muhafaza etmek amacıyla uygulamanın yüklenmesi boyunca tüm nerden geldiği belirli olamayan tehditleri izleme ederler.

360-Security-Antivirus-Boost1 360-Security-Antivirus-Boost2 360-Security-Antivirus-Boost3 360-Security-Antivirus-Boost4 360-Security-Antivirus-Boost5 360-Security-Antivirus-Boost6 360-Security-Antivirus-Boost7 360-Security-Antivirus-Boost8

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle