Cep Uygulamalar

365 Gün Atatürk Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 06 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 909

   

365-Gun-Ataturk1

365 Gün Atatürk Full Apk indir

365 Gün Atatürk (2014)
365 Gün Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ile ilk kez Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’e adanmış bir masa takvimidir. Belgesel bir iş niteliğindeki takvimin hep yaprağı, arşivlerden seçilmiş bir resim eşliğinde Atatürk’ün siyasal yaşamı, reformları, yapmış olduğu konuşmalar ile bazen de hobileri, vatan turneleri ile kodağıyla alakadar makaleler içermektedir.
Google Play’de sunulan bu program, muhteva şeklinde özgün masa takviminin mobil sürümü şeklinde tasarlanmıştır. kullanan kimseler, tıpkı masa takviminde olduğu vb. hep gün değişik bir resim ile içerikle Atatürk’ü bundan sonra yakından tanıma fırsatı bulabilecektir.
Masa takvimi yalnızca sınırlı sayıda kişiye ulaşabilirken, Android işletim sisteminde sunulan bu program sayede, bu özgün ile zengin içeriğin bundan sonra yaygın kitlelere ile bilhassa öğrencilere ulaşması hedeflenmektedir. Atatürk baresinde mühim bir iş olan ile bedava sunulan bu takvimin, tüm insanların hep an beraberinde bulunacak bir referans şeklinde beğenileceğini ümit ediyoruz.

365-Gun-Ataturk2 365-Gun-Ataturk3 365-Gun-Ataturk4

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle