Cep Uygulamalar

3D Araba Taşıma Kamyonu Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 24 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 986

   

3D-Araba-tasima-kamyonu

3D Araba Taşıma Kamyonu Oyunu Full Apk indir

Bu yepyeni kamyon taşıyıcı simülatörde, bütün araç taşıyıcı oyunları oyun kralı amacıyla hazır de araç kamyonetin yahut otomatik aktarma römork şeklinde biliyorum römork taşıyan hakikat bir araç çevresinde şoför olsun. Açıklayacak olursak bu büyük şehrin yollarda gezi etmek istiyorum ile sizin kamyon taşıyıcı sürüş becerinin en iyi yolu bundan sonra sonra bir kamyon şoförü vb. bir kariyere sahiptir Wanne varsa, bu eğlendirici ile yepyeni kamyon simülatörü 3D oyunu almak amacıyla. şayet, beraberinde kamyon yük araç taşıyıcı kamyon römork üzerine şunları indirmek ister senin araç seçin. Senin kamyonun direksiyonuna alın ile başarıyla hizmetleri tamamlamak güvenilir olun.
şayet para kazanmak vb. araç römork kamyon indirmek amacıyla değişik araç satın almak amacıyla vasıta satıcınıza ziyaret etmek olabilir olması planlandı. açıklayacak olursak vasıta taşımacılığı römork aracınızı park ile gerçek hedeflere arabalar. şayet easlly ağır bir yük taşır büyük bir taşıyıcı kamyon sürebilirim düşünüyor musunuz? Bu oyun içerisinde sizin işiniz araç taşıyıcı römork üstünde araç indirmek ile showroom garaj kamyon otoparka kamyon şoför orada kamyonu boşaltmaya ile biraz para kazanmak olduğunu. şayet ulaşım bütün arabalar herhangi bir hasar almadan hedefe götürmek vb. şayet varsa bu hizmeti tamamlamak.
3D araç aktarma kamyonu: oyun özellikleri
– Iyi park kamyon simülatörü 3d oyun fizik biri
– Hayır kaplar, ahşap yahut başka şeyler yok sizlere 3d araç aktarma römork üstünde spor araç var
– onu onları Parkı vb. değişik kamera görüntüsü, sizin kamyon ile araç konumunu kontrol
– Bir hız oyun vakit amacıyla hazır mısınız orada sen kamyoncular amacıyla mühim bir alan okumadır!
– hoş grafikler beraberinde hakikat 3d çevre, büyük açık evren çevresinde sürücü
– Bu şehrin yollarda trafik, ilgi ile kargo ziyan vermez
– Bu kamyon taşıyıcı simülatörde On-Screen Direksiyon, süratlenme ile eğleç pedalları ile vites
Bu yepyeni araç taşıyıcı park süresi böylelikle garajda vakit olmak, senin beraberinde değil, dikkatle işini yapmak amacıyla alan okuyor. ive ile arka araç android bu yepyeni coşku verici park alan okuma oyun içerisinde geliyor kamyon tutmak beraberinde büyük bir Amerikan kamyon park. değişik özellikleri yükler beraberinde bu asan park 3d oyun keyfini çıkarmaya başlayın. görüntü kontrolleri üstünde olan kamyon sürücüsü.

3D-Araba-tasima-kamyonu1 3D-Araba-tasima-kamyonu2 3D-Araba-tasima-kamyonu3 3D-Araba-tasima-kamyonu4 3D-Araba-tasima-kamyonu5 3D-Araba-tasima-kamyonu6 3D-Araba-tasima-kamyonu7

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle