Cep Uygulamalar

3D Digital Weather Clock Full Apk indir

Kategori : Android Hava Durumu Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 02 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.154

   

3D-Digital-Weather-Clock

3D Digital Weather Clock Full Apk indir

Akıllı cihazınızda takvim, saat, atmosfer vaziyeti ile düzen bilgisini görmek amacıyla tek başına ayrı uygulamalar indirme derdine son! 3D Digital Weather Clock programı sayede bu istediklerinizin 4üne de tek bir program beraberinde sahiptir emin olabilirsiniz. Ana ekranınıza veya taraf ekranlarınıza bir widget şeklinde da ekleyebileceğiniz bu uygulamanın widget’ının fazlasıyla uygun ile 3 boyutlu bir dizayn tarzında göründüğünü de belirtmek lazım. Google Play Store üstünde olabildiğince fenomen olan bu uygulamayı gün içeriğinde istediğiniz vakit güncelleyebiliyor ile o anki sıcaklık değerini ölçebilirsiniz.

Bir zamanlar benim de kullandığım bu program, hem de hava durumunu da sizlere görsel ile yazılı biçimde gösterebiliyor. 12/24 saat seçeneği yer alan, bir takım bilgilerin renk seçeneklerini değiştirebileceğiniz, saat üstünde pil ikonu da bulunduran 3D Digital Weather Clock uygulamasının tek bitmemiş yanı, widget’ı kullanabilmeniz amacıyla uygulamanın telefon belleğine yüklenmiş olma zorunluluğu; uygulamayı bellek kartına yüklerseniz widget çalışmıyor. hem de uygulamayı, Task Killer tarzı uygulamalarda beyaz listeye eklemekte fazda var.

3D-Digital-Weather-Clock1 3D-Digital-Weather-Clock2 3D-Digital-Weather-Clock3 3D-Digital-Weather-Clock4 3D-Digital-Weather-Clock5 3D-Digital-Weather-Clock6 3D-Digital-Weather-Clock7

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle