Cep Uygulamalar

3D Waterfall HD Live Wallpaper Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 24 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 2.498

   

3D-Waterfall-HD-live-wallpaper1

3D Waterfall HD Live Wallpaper Full Apk indir

İnanılmaz ile göz alıcı 3D Şelale capcanlı duvar kağıdı! harika hoş şelale HD capcanlı ile dinamik duvar kağıdı. Telefonunuzda bu Real 3D şelale capcanlı duvar kağıdı var ile bu hoş şelaleler beraberinde dekore!
Bu çeşit şelale, nehir, dere, gün batımı, yeşil orman, deniz, vb tabiat manzaraları sever misiniz? bundan sonra sonra bu 3D Live Şelale Wallpaper beğeni amacıyla fazlasıyla elverişli kalacaktır!
yüklemek ile değerlendirmek bedava ücretsiz. Bu capcanlı bir duvar kağıdı, capcanlı duvar kağıdı galeride önizleme veya indirip çalıştırabilirsiniz. Sizin SD kart kaydet ile bu hoş şelale ekranda her daim çalışıyor olması mümkün!
hem de duvar kağıdı ayarlarını izin özelliklere sahiptir. yükle sonra da Live Wallpaper Galerisi gösterilir
Kelimeler: Şelale, 3D Şelale, capcanlı duvar kağıdı, Rainbows, duvar kağıdı, tabiat, manzarası, nehir, dere, orman, resim, tema
Not: şayet program açamıyor böylelikle capcanlı duvar kağıdı, sen duvar kağıdı ayarlamak amacıyla yukarıdaki talimatları izleyin gerekmektedir. hem de asta/ önceden cihazlar (2.1 alt tarafta Android işletim yöntemi beraberinde beraber gelen) de onu çalıştıramazsınız.

3D-Waterfall-HD-live-wallpaper2 3D-Waterfall-HD-live-wallpaper3 3D-Waterfall-HD-live-wallpaper4 3D-Waterfall-HD-live-wallpaper5 3D-Waterfall-HD-live-wallpaper6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle