Cep Uygulamalar

8 Dakikada Karın Kası Full Apk indir

Kategori : Android Sağlık ve Form Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 07 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.518

   

8-dakikada-karin-kasi

8 Dakikada Karın Kası Full Apk indir

Bir egzersizimizi gerçekleştirdikten sonra zayıflayacağınıza ayrıca kusursuz bir karına, etkileyici kalçalara, çelik göğüslere sahiptir olacağınıza vaat etmiyoruz….
Egzersiz aleminde sizlere kati neticeler tanıyan kimseye hiç güvenmeyin zira özünüzden diğer hiçkimse sizlere onu güvence edemez; hep bir egzersiz programının başarısı amacıyla temel öğeler şunlardır: talep ile azim.
Bizim içeriklerimiz, egzersizleri ile projemizin hepsini planladığımız ile geliştirdiğimiz profesyonelliği ile tutkuyu sizlere güvence edecektir.
hangiyerde, ne vakit ile ne şekilde talep ederseniz egzersiz yapabilmeniz, en üst bir profesyonellik derecesini eşit ölçüde koruyarak, alışılmış egzersiz metodlarının monotonluğunu yok edebilmeniz amacıyla seçenek ile eğlendirici bir yol sizlere sunuyoruz.
Bugün, standart egzersizlerin monotonluğunu yok eden ile eğlendirici yepyeni bir öz özüne egzersiz yapma şeklini sizlere tanıtmakla gurur duyuyoruz.

8-dakikada-karin-kasi1 8-dakikada-karin-kasi2 8-dakikada-karin-kasi3 8-dakikada-karin-kasi4 8-dakikada-karin-kasi5 8-dakikada-karin-kasi6 8-dakikada-karin-kasi7 8-dakikada-karin-kasi8

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle