Cep Uygulamalar

Acunn Full Apk indir

Kategori : Android Haber ve Dergi Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.087

   

Acunn

Acunn Full Apk indir

Acun.com yakın zamanda Acun Ilıcalı tarafından açılan siteye bundan sonra Android sayede telefon ile tabletlerinizden de girmek için yardımcı uygulamadır. Bu uygulaması Android düzen üstünden indirerek istediğiniz vakit survivor, üç adam, kabiliyet sizsiniz Türkiye ile o ses Türkiye’nin istediğiniz bölümlerini izleyebilirsiniz. Bunun birlikte sitede hiçbir yerde yayınlanmayan kamera arkası vb. görüntülere de ulaşmak mümkündür.

Sayfada hem de spor beraberinde alakadar bütün malumatlara ile son dakika haberlerine de ulaşmak mümkündür. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş vb. takımların ayrıcalıklı haberlerine yahut futbol özetleri beraberinde haftanın gollerini de izleyebilirsiniz. hem de evren gündemi, magazin vb. bütün haber kaynaklarını edindiğiniz program siz kişilere, sitede olamayan pekçok fonksiyonu de sunuyor.

pekçok komik video dışında son dönemlerin fenomen videoları başka ismiyle Vine’ın en fazlasıyla tutanlarını da izleyebilirsiniz. Son zamanlar da Acun Ilıcalının aldığı TV8 kanalının bütün gelişmelerine de bu programdan ulaşmak mümkündür. Evrenle bağlantı monte etmek amacıyla elinizde bu uygulaması bulundurmalısınız. pek çok programın yapacağı işi tek bir programla yapmak bundan sonra mümkündür.

Acunn1 Acunn2 Acunn3

Şifre: 123 Giriniz.
Acunn Full Apk indir56 kez indirildi.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle