Cep Uygulamalar

A’dan Z’ye islami Bilgiler Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 06 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.360

   

A-dan-Z-ye-islami-Bilgiler1

A’dan Z’ye islami Bilgiler Full Apk indir

saygın okurlarım!
Ben, âcizane şeklinde ile gücümü zorlayarak elimden geldiği denli ahiret azığı beraberinde alakadar kanımca en mühim ile en öncelikli mevzuları sizin amacıyla yazmaya çalıştım.
Aradığınız malumatları basitce bulabilmeniz amacıyla, mevzuları alfabetik sıraya bakarak düzenledim ile A harfinden L harfine denli olan birinci cildi ulu Rabbimin yardımı beraberinde tamamladım. Rabbim yaşam ile sağlık verirse, İnşâAllah ikinci cildi de tamamlamaya çalışacağım.

Siz saygın okurlarım amacıyla faydalı bir yapıt yazabilmişsem, bu Allah’ın lütfudur, O’na hamdü senâlar ederim. faydalı bir yapıt yazamamışsam, bu benim kusurumdur, Allah’tan af etmesini arzu ederim.

Bu eserin hazırlanmasında, basımında, dağıtımında ile okunmasında maddi, mânevî emeği geçtiğimiz din kardeşlerimden mevlam razı olsun.
Hepiniz Allah’a emânet olun!..

A-dan-Z-ye-islami-Bilgiler2 A-dan-Z-ye-islami-Bilgiler3

Cilt-1 Konuları : Abdest , Acelecilik , Adak , Ahirete Iman , Ahlak , Allah’a Iman , Ana Baba Hakkı , Avcılık , Ay , Ayet-el Kürsü, Bal ve Arı , Balık , Bayram , Berat Gecesi , Besmele , Namaz , Cemaat , Cenaze , Cennet , Cinler , Cuma Günü , Çocuk Sahibi Olmak , Dargın Durmanın Günahı , Deprem , Din ve Islam , Dua , Dünya ve Ahiret , Ecel , Ehli Beyt , Evlenme , Evliyalar , Ezan , Faiz , Fatiha , Fen Bilimleri , Miras , Fıkıh , Gusül , Güneş , Hac ve Umre , Hediye , Hicri Yıl , Hurma , Iftar , Imamlık , Incil , Incir , Isa Aleyhisselam, Kabe , Kader , Kalp ve Gönül , Kıyamet , Kitaplara Iman , Kul Hakkı , Kıble , Kuran , Kurban

Cilt-2 Konuları : Mahser , Mal Sevgisi , Mazluma ve Zalime Yardım , Medine , Mehdi , Mekke , Meleklere Iman , Merhamet , Mescidler , Mevlid , Mikrofon ve Namaz , Mezheb , Misvak , Mucize , Muhammed Aleyhisselam , Muharrem Ayi , Müctehid , Nafaka , Namaz , Nefsi Emmare ve Levvame , Nemrud ve Hz Ibrahim , Noel Baba Efsanesi , Nankörlük , Nevruz , Nur ve Zulümat , Oburluk , Tesbih , Hamd ve Tekbir , Öfke ve Şeytan, Öğle Namazı , Ölüm ve Dogum , Örf ve Adet , Öşür , Özür Sahibi , Pazartesi ve Perşembe , Pişmanlık Yasası , Peygamberi Dışlayanlar , Rabbimiz Allah , Ramazan , Recep Ayı , Rıdvan Biatı , Rızkı veren Allah , Riyakarlık , Ruh ve Hayat , Ruhsal Denge , Rüşvet , Rüya , Sabah Namazı , Sabır , Sadaka , Sağdan Başlamak , Sahabe , Tabiin , Salavat , Sarımsak , Soğan , Yolcu Namazı , Selam ve Musafaha , Sehiv Secdesi , Sıkıntı ve Stres , Su ve Israf , Sünnetleri Ihya , Şükür , Şeriat Ne Demektir , Şiilik , Tadili Erkan , Takvalık , Tebareke Süresi , Temiz ve Doğal Gıda , Tevazu , Teravih , Tevbe , Teyemmüm , Tilavet Secdesi , Tüp Bebek , Uğur , Üzüm , Vacib , Vasiyet , Veda Haccı , Veda Hutbesi , Vitir Namazı , Yağmur , Yasin Suresi , Yatsı Namazı , Yecüc ve Mecüc , Yahudiler , Yazıcı Melekler , Yemin ve Kefareti , Yunus AS , Yetimleri Gözetme , Zikir , Zekat , Zeytin ve Zeytinyağı , Zilhicce Ayı

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle