Cep Uygulamalar

Ağır Ekskavatör 3d Simülatörü Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 24 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 1.066

   

Agir-ekskavator-3d-simulatoru

Ağır Ekskavatör 3d Simülatörü Oyunu Full Apk indir

Asla bir fazla ekskavatör sürüş düşündünüz mü? Bu hidrolik teleskopik kazı vinçler işlemek amacıyla asan değildir. İnanılmaz 3d animasyonlar beraberinde en üst engebeli engebeli arazi üstünden şoför ile bu ağır ekskavatör beraberinde gezegensel vinç, dönme, yükseklik ile uzantısı vb. bütün hidrolik işlemleri yapabilirsiniz. Yoğun kesimlerde asan manevra izin direksiyon kullanın. hakikat bir şantiyede yeteneklerinizi deneme edebilirsiniz.
ilk kez şeklinde, moloz yakın kazı vinç taşımak gerekmektedir. bundan sonra sonra moloz kazı ile damperli kamyon içine dökümü ekskavatör döndürün. Otomatik şayet park yerinde içine yükleyici damperli kamyon park etmek gerekmektedir, hakimiyeti kamyon şoför sağlayacaktır açık.
Ağır ekskavatör 3d simülatörü 2 de çift park simülasyon meraklıları doyum edecek fevkalade grafikler beraberinde hakikat ağır ekskavatör ile teleskopik vinç beraberinde fazla kazı zorlukları, hayranları amacıyla.

Agir-ekskavator-3d-simulatoru1 Agir-ekskavator-3d-simulatoru2 Agir-ekskavator-3d-simulatoru3 Agir-ekskavator-3d-simulatoru4


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle