Cep Uygulamalar

Akbank Direkt Tablet Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 1.034

   

Akbank-Direkt-Tablet

Akbank Direkt Tablet Full Apk indir

Akbank dolaysız Tablet programı, bankacılık muamelelerinizi istediğiniz yerden, istediğiniz vakit gerçekleştirebilmeniz amacıyla ayrıcalıklı dizaynı ile sunduğu değişik kullanan kimse deneyimiyle şimdi Google Play Store’da!

Akbank Direkt Tablet programı, kişiselleştirilmiş ana sayfası beraberinde ayrıcalıklı bir mobil bankacılık deneyimi sunuyor. Hem de tek şifreyle giriş kolaylığı ile Türkiye’de ilk kredi kartı bilgileriyle giriş imkanı sağlamakta.

Akbank Direkt Tablet uygulamasıyla, gereksinim duyduğunuz hep an, para transferinden gün içi muamele görüntülemeye, kredi işlemlerinden kart borcu ödemeye denli pek çok bankacılık işleminizi basitçe yapabilirsiniz. hizmet alan numaranızla ilk giriş yaparken, hizmet alan numaranızı, kullanan kimse adınızı ile Akbank dolaysız şifrenizi; kredi kartınızla ilk giriş yaparken, kredi kartı numaranızı, kartınızın son kullanım tarihini ile kart şifrenizi girin. bundan sonra sonraki bütün girişlerinizde, ilk hizmet alan numaranızla girdiyseniz, ancak Akbank Direkt şifrenizle; kredi kartı numaranızla girdiyseniz, ancak kredi kartı şifrenizle giriş gerçekleştirebilirsiniz. hem de, program içerisinde bulunan En Yakın Akbank ile döviz ölçme modüllerinden Akbank müşterisi olmasanız dahi faydalanabilirsiniz.

Akbank-Direkt-Tablet1 Akbank-Direkt-Tablet2 Akbank-Direkt-Tablet3

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle