Cep Uygulamalar

AliExpress Shopping App Apk indir

Kategori : Android Alışveriş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 20 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 960

   

AliExpress-Shopping-App

AliExpress Shopping App Apk indir

AliExpress programı parmaklarınızın ucunda bir çevrimiçi alışveriş piyasasıdır. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca insan bize yoluyla sevdikleri öğelerden bazıları bulduk. Belki komşuları veya bir takım arkadaşları zaten AliExpress alışveriş sevgili düşmüş. İşte bundan dolay:
Müşterilerimiz inanılmaz fiyatlarla mükemmel ürünler erişebilir. Çin’de satıcılardan direk Alış, lakin fazlasıyla bundan sonra düşük fiyatlar diğer bir yerde olsun özdeş eserleri satın alabilirsiniz demektir!
AliExpress Alıcılar 100+ milyon eser seçeneği erişebilirsiniz. Sen bizim büyük eser seçimi arasında temenni anında hep şeyi bulabilirsiniz. Sen araç parçaları, çıncalık ile bebek bakım unsurları, kıyafet, kundura ile aksesuar bir şey alabilirsiniz. hem de fazlasıyla değişik özelleştirilebilir bir eser yelpazesi bulabilirsiniz.
AliExpress bizler ürünlerimizin% 75’in üstünde bedava nakliye vermek olduğunu beraberinde başka sebebi sevgili!
Buna ek şeklinde, AliExpress programı günlük fırsatlar, muntazam promosyonlar ile kupon armağan binlerce büyük bir değer hizmeti sağlar.
AliExpress programı sizlere güvenli ile keyifli bir alışveriş deneyimi vermek amacıyla tasarlanmış özellikleri ile fonksiyonları beraberinde dolu yolda. Bizim app kullanın:
★ eser kategorisine bakarak alışveriş
★ uygun sorgulama filtreleri ürünler amacıyla arama
★ okuyun alıcı yorumları
İstek Listeleri oluşturma ★
★ e-mail, Facebook veya başka toplumsal medya vasıtasıyla arkadaşlarınızla paylaşın ürünler
★ güvenli çevrimiçi ödeme yapın
★ senin paketleri takip
★ siparişlerinizi yönetin
★ satıcılarla sohbet
★ bütün alışverişlerde Alıcı güvence alın
AliExpress programı özüt maliyet olmadan elverişli alışveriş seven insanlar içindir. bizler sizin amacıyla market var ne değerini öğrenin!

EK BİLGİLER
lisan Desteği
AliExpress App İngilizce şeklinde vardır, İbranice, Almanca, Fransızca, Tay ile Endonezce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, İtalyanca.
Görüşleri:
Bizimle temasa geçin, bizler sizden haber hoşuma gidiyor!
Uygulamayı kullanırken iyileştirilmesi amacıyla herhangi alanları bulmak, veya bundan sonra elverişli bir program üstünde alışveriş yapmak amacıyla herhangi bir düşünce varsa, lütfen bize bildirin! > “program Görüşleri”, veya Google Play geribildirim – “bundan sonra aşırı alternatifler” seçerek app geribildirim gerçekleştirebilirsiniz.
Sizden haber bekliyoruz!
AliExpress.com umumi Bakış
2010 senesi Nisan ayında başlatılan, AliExpress evren çapında alıcılar amaç edinen küresel perakende piyasa olduğunu. Platform Çin’de toptancılar ile üreticilerin direk satın almak ile rekabetçi fiyatlarla yaygın bir eser çeşitliliği erişimi amacıyla dünyanın dört bir yanından gelen tüketicilerin sunmaktadır. AliExpress Alibaba türkümü yapısında meslek.
kıyafet & Aksesuar, Otomobil & Motosiklet, Telefonlar ile Telekomünikasyon, Bilgisayar ile Ağ, Tüketici Elektroniği, Güzellik & Sağlık, Işıklar & Aydınlatma, taşıncak & Çanta: AliExpress alt taraftakiler de dahil 25 değişik kategoride bir sıra 100 milyon büyüleyici eser listeleri sunuyor , kundura, düşkü & Oyuncak, Saat, Kuyumculuk, ile fazlasıyla bundan sonra fazlası.
AliExpress bütün alemde alışveriş asan ile rahat duruma getirir.

AliExpress-Shopping-App1 AliExpress-Shopping-App2 AliExpress-Shopping-App3 AliExpress-Shopping-App4 AliExpress-Shopping-App5 AliExpress-Shopping-App6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle