Cep Uygulamalar

Amazing Spider-Man 2 Live WP Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 23 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.233

   

Amazing-Spider-Man-2-Live-WP

Amazing Spider-Man 2 Live WP Apk indir

Amazing Spider-Man 2 Live Wallpaper favori kahraman vb. hissediyorum. Marvel Comics ile Spider-Man hayranları Android amacıyla ayrıcalıklı, bu inanılmaz Live Wallpaper programı beraberinde hit film heyecanını tekrar mümkün!
Web ana ekranda direk eylem sallanan, en üst uçan hazır olun!
Onun kostümü Örümcek göğüs logosu yakın-up featuring Marvel / Columbia Pictures netice dayalı Amazing Spider-Man 2 capcanlı duvar kağıdı bedava versiyonu, indirin!
Sen, ol ‘web baş, Spider-Man bir tam animasyonlu ile etkileşimli 3D modeli özelliğine capcanlı duvar kağıdı prim sürümünü kilidini hit filmi The Amazing Spider-Man 2 dayalı yapmış olduğu kostüm giyen mümkün!
“Sen sorumluluğu istemiyorum demek? Ne oldu? Bizim vb. insanlar … bizler bir seçme işlemi alamadım. “- Spider-Man
Onun Örümcek Sense Android aygıt amacıyla bir batarya göstergesi şeklinde iki katına, “sızlattı” şeklinde Spider-Man göğsüne örümcek logosu ilgi edebilirsiniz!
O vuruyor ile cihazınızın batarya dolu ile enerji tüketir vb. sonra astayavaş karartır vakit Örümcek Sense ışıldayan cıvata beraberinde titriyor şeklinde izleyin.
Cihazınız sıfır iktidara yakın aldığında bedava batarya göstergesinin Spider-Man göğüs logosu al yanıp söner ile Spider-Man aygıtınıza takın hatırlatan ses yardımı sağlaması söz konusu!
Bir yükseltme birkaç unlockable prim seçenekleri beraberinde ısmarlama bundan sonra o, sizin amacıyla ehil Spidey eylem değilse.
Kilidi ile görüntü sonra, birkaç müthiş animasyonlar çağırmak amacıyla Spider-Man dokunabilirsiniz.
hem de, NYC herhangi bir potansiyel tehditleri-gel, web slinger, sen e-mail teslim edecek sizlere destek bütün ekranı kaplayan bir web patlamada tarzında davet ile metin uyarıları cevapsız!
şayet boşa vakit kaza vb. hissediyorsan, günü, saati ile yöresel atmosfer durumunun birlikte hakim çatlama web baş, Spider-Man sesini özellikleri prim Saat Widget kilidini.
al kahraman duyun ile The Amazing Spider-Man 2 Saat Widget ana ekrana ayarlanmış durumdayken keşfetmek amacıyla mavi bu yerde ile orada sizin vb. ufak sürprizler amacıyla vakit ezberden.
New York, dünyayı ile Android cihazınızı muhafaza etmek amacıyla hazır mısınız? Sonra Sticker Widget paketi kilidini ile ana ekranda herhangi bir yere, ol ‘web diskini, Spider-Man, (var 3 değişik pozlar) yerleştirin!
Yeterince karıncalanma değil spidey anlamda hala mı ..?
bütün web-sallama manifatura misyonlar sizlere kömek etmek amacıyla bu yerde Spider-Man, NYC gururunu, sahiptir bir unlockable prim ayrıcalıklı klavye cilt var!
hem de en dengesiz OsCorp kötü adam çevresinde Android telefonunuzda yahut tabletinizde en kahraman aygıt yapma, bu app wields harika gücü ayağa olabilir olması planlandı değil.
tüm izliyor olması planlandı, evren, (ile yükleme), The Amazing Spider-Man 2 … web sallama heyecanını kaçırmayın; bugün yükle!
Tam aygıt ile tabletler amacıyla optimize edilmiştir.
The Amazing Spider-Man 2 Live Wallpaper cihazınızın gelen metinlerin bütün up-to-date kalmak ile cevapsız çağrıları destek ol ‘webhead etkinleştirmek amacıyla READ_SMS ile READ_CALL_LOGS kullanır. Spider-Man 3D sürümü kilidi varsa, o hem yepyeni metinler amacıyla uyarılar animasyonlu ile ekranı üstünde direk cevapsız çağrılar sunduğunuz olması planlandı!

Amazing-Spider-Man-2-Live-WP1 Amazing-Spider-Man-2-Live-WP2 Amazing-Spider-Man-2-Live-WP3 Amazing-Spider-Man-2-Live-WP4 Amazing-Spider-Man-2-Live-WP5 Amazing-Spider-Man-2-Live-WP6 Amazing-Spider-Man-2-Live-WP7 Amazing-Spider-Man-2-Live-WP8

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle