Cep Uygulamalar

Amazing Spider-Man 3D Live WP Full Apk indir (Örümcek Adam Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir)

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 24 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 3.509

   

Amazing-Spider-Man-3D-Live-WP1

Amazing Spider-Man 3D Live WP Full Apk indir (Örümcek Adam Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir)

New York sokaklarında üstüne gelerek Marvel harika kahraman 3D yüz barındıran bedava Amazing Spider-Man Live Wallpaper indirin!
Onun baresinde döner ile başını sallar vb. ‘iyi ol Teyze Mayıs, bayan kuş Gwen Stacy ile vahşi Lizard vb., bizim örümcek kafa adlı kullanan kimsenin arkadaşları ile düşmanları ayrım, onun aynalı lens yansıtmaktadır.
Örümcek Adam arkasında, geceye gün döner vb. gözlerinizin ön tarafında New York değişikliklerin silueti!
Cihazınız bir e-mail yahut metin aldığında Örümcek Adam başının çevresinde görünür “Örümcek Sense Uyarılar” da dahil olmak amacıyla film esinlenerek ek prim özellikleri, kilidini.
hem de, interaktif ses tahtası satın ile film en iyi Spider-Man ses klipleri bir takım içerdiğini kilidi mümkün. yalnızca onun maskesini dokunma ile Spider-Man en hakim çatlama antics başlasın! (hep ikisi de “Örümcek Sense Uyarılar” ile ses tahtası seçenekler menüsünde devre dışı açık veya mümkün)
Son şeklinde, satın alma ile film hep yerde cihazınızı masraf alabilir böylelikle filmden ses klipleri barındıran resmi bir zil sesi kilidini!
açıklayacakolursak Marvel Comics en sevdiğiniz wallcrawler beraberinde ekip ile bugün The Amazing Spider-Man Live Wallpaper yükle!

Amazing-Spider-Man-3D-Live-WP2 Amazing-Spider-Man-3D-Live-WP3 Amazing-Spider-Man-3D-Live-WP4 Amazing-Spider-Man-3D-Live-WP5 Amazing-Spider-Man-3D-Live-WP6 Amazing-Spider-Man-3D-Live-WP7 Amazing-Spider-Man-3D-Live-WP8 Amazing-Spider-Man-3D-Live-WP9


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle