Cep Uygulamalar

Amazon Full Apk indir

Kategori : Android Alışveriş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 11 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.081

   

Amazon1

Amazon Full Apk indir

Amazon App Android kullanıcıları göz ile “kısmı tarafından Dükkanı”, süratli sorgulama, fiyatlar mukayese, kullanım, arkadaşlarınızla paylaşın eserleri, erişim Altın Kutusu Fiyatları okuyun ile Amazon.com üstünde alışveriş yapmak amacıyla izin verir. Yapmak amacıyla alışveriş ile fiyat mukayese bundan sonra asan on-the-go, Amazon App kullanıcıları, bir barkod tarama bir resim çekmek, veya bir sorgulama yazın, süratli bir biçimde fiyatları karşılaştırın ile durumunu denetlemek amacıyla izin faydalı alışveriş özellikler içerir. hizmet alanlar Yıldırım Fiyatları amacıyla bir günlük mesaj almak ile aynı anda siparişlerin vaziyeti baresinde aktüel kalmak amacıyla kayıt olabilirsiniz.
Alışveriş yapanlar yalnızca bizzat istediğiniz Amazon ülke market seçerek tek bir app alemde Amazon‘un sitelerinden birine erişebilir. Amazon müşterilerin var sepetine tam erişim, listeler, ödeme ile Amazon Başbakan üyesi nakliye seçenekleri, ısmarlama tarihi, 1-Click ayarları isteyen ile aynı anda Amazon.com ‘bir abone amacıyla tıklayın yararlanabilirsiniz. Amazon App yapılmış olan bütün alımları onlar web üstünde olduğu vb. Amazon’un güvenli sunucuları üstünden yönlendirilir.
Android OS 2.1 ile üzeri ile arka kamera karşı karşıya gerektirir.
Tablet amacıyla Amazon App Google Play geçerli. “Amazon Tablet” amacıyla sorgulama programı indirmek ile alışveriş başlayacak.

Izinleri beraberinde alakadar mühim bir not. Amazon App muntazanm çalışması amacıyla alt taraftaki hizmetlere erişim gerektirir:

alan: Bu bundansonra evren çapında bir programı olması dolayı, alan izinleri Fransa ile Japonya’da Amazon tarafından sunulan bir teslimat görevi fonksiyonu desteklemesi gerekir. yalnızca bu depoların lazım yahut kullanılmakta olan yere veridir. Bu çeşit yerlerde bulunduğunuz yerin en yakın bir marketten teslim istek edebiliyoruz. Bu görev başka Amazon ülkelerde kullanılamaz.

Telefon görüşmeleri: programı içerisinde sizlere Amazon hizmet alan görevleri amacıyla bir davet alan edebiliyoruz. > bundan sonra – -> kömek -> sorgulama hizmet alan görevleri ile bizler telefon app elverişli numarası alan ile çevirecektir Menü.

resim çekmek: şayet app barkod tarayıcıyı başlatmak amacıyla seçerseniz barkod tarama ile fotoğraf sorgulama kamera özelliği erişim gerektirir.

Amazon2 Amazon3 Amazon4 Amazon5 Amazon6 Amazon7 Amazon8 Amazon9

Şifre: 123 Giriniz.
Amazon Full Apk indir4 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle