Cep Uygulamalar

Android Cihaz Yöneticisi (Kaybolan Cihazınızın Yerini Bulur)

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 18 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.343

   

Android-Cihaz-Yoneticisi

Android Cihaz Yöneticisi (Kaybolan Cihazınızın Yerini Bulur)

Android cep telefonunuzu nereye koyduğunuzu unuttunuz, android cep telefonunuzu bulamadınız veya android cep telefonunuzu kaybettiniz illa ki böyle bir durumla karşılaşmışsınızdır. Android Cihaz Yöneticisi bu konuda imdadımıza yetişiyor. Kaybolan android cep telefonlarının yerini bulur ve cihazınızın içindeki verilerle birlikte güvende kalmasını sağlar. Android Cihaz Yöneticisi aktif olarak kullanabilmek için android cep telefonunuzun Google hesabınızla ilişkilendirmiş olmalısınız.

Android Cihaz Yöneticisi uygulamasının özellikleri : Google hesabınızla ilişkilendirilmiş Android cihazların yerini bulur, android cihazınızın ekran kilidi PIN’ini sıfırlayabilirsiniz, telefondaki tüm verilerinizi silebilirsiniz.

Android-Cihaz-Yoneticisi1 Android-Cihaz-Yoneticisi2 Android-Cihaz-Yoneticisi3 Android-Cihaz-Yoneticisi4 Android-Cihaz-Yoneticisi5 Android-Cihaz-Yoneticisi6 Android-Cihaz-Yoneticisi7 Android-Cihaz-Yoneticisi8 Android-Cihaz-Yoneticisi9


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle