Cep Uygulamalar

Android Kilit Uygulaması

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 28 Eylül 2013 - Okunma Sayısı : 1.181

   

kilit

Android Kilit Uygulaması

Android cihazınızda yüklü uygulamaların açılışlarına şifre koyarak başka kişilerin uygulamalarınıza erişmesini engelleyen şifre soran güvenlik uygulamasıdır. Cep telefonu özel uygulamalarınızın karıştırılmamasını isteyen kullanıcılar için birebir olan uygulama tamamen ücretsizdir. Kullanımı çok basit olan kilit uygulamasında ilk önce şifremizi oluşturuyoruz daha sonra güvenlik sorumuzu ve cevabımızı belirliyoruz. Sıra geldi şifrelemek istediğimiz uygulamalarımızı seçiyoruz ve şifrelenecek dosyaları seçtikten sonra ilgili uygulamalar şifrelenmiştir. Bu özellikler sayesinde her defasında kendimiz de şifre girmek zorunda kalmamak için uygulamanın aktif ve pasif özelliğinden faydalanabilirsiniz. Misal telefonunuzu bir yere bırakmak durumunda kaldınız aklınızda kalmaması için uygulamayı aktif etmeniz yeterli. Cep telefonunun karıştırılmamasını isteyen android kullanıcıları için birebir uygulamadır.

Şifre: 123 Giriniz.
Android Kilit Uygulaması24 kez indirildi.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle