Cep Uygulamalar

Angry Birds Epic Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 22 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 929

   

Angry-Birds-Epic

Angry Birds Epic Full Apk indir

“Silahlarla” (ellerine ne geçirirlerse bundansonra), sihirle, kötü adamlarla ile aptal şapkalarla dolu mükemmel kuşlu bir ÜCRETSİZ RPG macerasına hazır ol! Tüylü ekibini şimdi savaşa yönlendir – DESTANSI olması planlandı!
DESTANSI SAVAŞLAR! Bizim kahraman savaşçı sürümüzle o yeşil burunlu alçaklar arasında sıra tabanlı savaşlar! Oynaması asan, lakin usta olması kıyın!
DESTANSI DÜNYALAR! Kabileye değişli köylerle, karlı dağlarla, tropik kumsallarla ile esrarlı mağaralarla dolu olan düşsel Domuz simeğini keşfet!
DESTANSI KARAKTERLER! Red, Chuck, Bomb ile başka kahramanlara katıl ile King Pig, Wiz Pig, Prince Porky ile başka pekçok hainle yüzleş !
DESTANSI GÜNCELLEMELER! En kuvvetli domuz savaşçıyla yüzleşmeye hazır olan bir efsanevi kahraman olmak amacıyla karakterlerinin, zırhının, silahlarının ile iksirlerinin seviyesini yükselt!
DESTANSI SİLAHLAR! Tahta kılıç, kızartma tavası ile üstünde bir sünger olan sopamsı şey vb. göz alıcı, savaş kazandıran silahlar yap!
DESTANSI MİZAH! Bol miktarda tuhaf mizah ile dikenli kaktüs şapka ile ahenkli bir kılıç vb. son aşama saçma kostümler giyinmiş tonlarca yabansı karakter.

Angry-Birds-Epic1 Angry-Birds-Epic2 Angry-Birds-Epic3 Angry-Birds-Epic4 Angry-Birds-Epic5

Apk Dosyası : 

Şifre: 123 Giriniz.

Obb Dosyası : 

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle