Cep Uygulamalar

Angry Birds Go! Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 17 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 2.139

   

Angry-Birds-Go

Angry Birds Go! Apk indir

Piggy Island’daki yokuş alt taraf yarışa güzel geldiniz! O vurdumduymaz kuşları ile domuzları yolunuz üstünde yıldırım hızıyla fırlattığınızda, sayısız dönüş yaptıklarında, taklalar attıklarında ile bütün bunlar bitirme çizgisine gerçek coşku verici bir yarışa dönüştüğünde hissedeceğiniz adrenalini hayaledin! yalnızca dikkatli olun! korkulu yollara ilgi edebilirsiniz, sinsi rakipleriniz pistte sizleri izleme edecek ile yarışın liderini arkada bırakmak amacıyla ayrıcalıklı güçlerini kullanacaklardır. Artı yolculuğunuzu bir yüksek düzeye çıkartarak sabun kutusu arabasından harika arabaya geçebilirsiniz! Tamam…Hazır…Angry Birds Go!
İlk 3D Angry Birds Dünyası! Kuşları ile domuzları hep açıdan görün ile Piggy Island›ın bu zengin ile renkli 3D dünyasının canlandığına şahit olun!
Kuşlar yahut Domuzlar şeklinde yarışın! Direksiyona geçin ile Red, Chuck, Terence, Stella, King Pig, Moustache Pig ile pekçok başka favoriniz şeklinde yarışın!
PİSTLERİN EFENDİSİ OLUN! fazlasıyla sayıda yarışma pisti, akrobasi yolları, atmosfer pistleri ile pist dışı yarışlar – şunları hep birisi önünüze büyük ile beklenmedik zorluklar çıkartacak!
göz alıcı ayrıcalıklı GÜÇLER! Rakiplerinizi yoldan atın ile hep bir karaktere ayrıcalıklı eşsiz güçler sayede kazanan konumunu ele geçirin!
fazlasıyla SAYIDA OYUN MODU! Becerilerinizi fazlasıyla eğlendirici ile şaşırtıcı oyun modlarıyla deneyin: Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase ile Mega Match!
YOLCULUĞUNUZU BİR yüksek SEVİYEYE ÇIKARTIN! Ev imali bir sabun kutusu araçtan harika bir uçan arabaya geçin, tonlarca kart ile bir yüksek düzeye geçmenin göz alıcı yolları – kazanmak ile satın alınmak amacıyla sizleri bekliyor!
Yarışma bundan sonra yepyeni başlamış oldu – karşınıza bundan sonra pekçok eğlendirici şey çıkacak!
TELEPODS! Oynamanın çığır açan en yeni bir yolu! Angry Birds Go›nuzu yerleştirerek en sevdiğiniz karakterleri yarışa ışınlayın! TELEPODS figürleri cihazınızın kamerasında!

 

Angry-Birds-Go1 Angry-Birds-Go2 Angry-Birds-Go3 Angry-Birds-Go4 Angry-Birds-Go5 Angry-Birds-Go6 Angry-Birds-Go7


Apk Dosyası : 
Şifre: 123 Giriniz.
Angry Birds Go! Apk indir12 kez indirildi.

Obb Dosyası : 

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle