Cep Uygulamalar

Angry Birds Star Wars Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 15 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 858

   

Angry-Birds-Star-Wars

Angry Birds Star Wars Full Apk indir

Henüz onların büyük maceraAngry Birds katılın hadi!
İmparatorluğun şeytani Pigtroopers : Uzun vakit eski bir galakside uzaklarda … umutsuz asi kuşların bir grup galaktik tehdide karşı karşıya gelmiştir !
Rebel kuşlar , gizli tabanından çarpıcı ,kötü İmparatorluk Domuzlar karşı ilk kez zaferini kazandı . Savaş esnasında , Rebel casuslarİmparatorluğu’nun nihai silah ,PIG STAR gizli planlarını çalmak başardı , veRebel Kuşlar içinplanlarını taktim etmek amacıyla yarışıyor. Şimdi onlar sizin yardımınıza ihtiyacımız var!
Efsanevi Star Wars ™ evrendekiAngry Birds beraberinde bir epik serüven katılın ! Eğerkorkunç Darth Vader ,Domuzlar Karanlık Lord karşı karşıya olması planlandı – ışın kılıcını ellerinde veDomuz Starderinliklerine Tatooineçöllerden galaksiler arası bir yolculuğa Pigtroopers uzakta patlama ,Kuvvet kullanın ! şayet bir Jedi Master olmak vegalaksinin özgürlüğü geri miyim ?
Lightsaber kapmak vemacera katılmak amacıyla vakti ! Kuşlar sizinle olsun !

İLGİ ÇEKİCİ Oyun saatleri ile SAATLERİ – Tatooine veDomuz Star vb. ikonik yerlerde aşırı 200 seviyeleri keşfedin . şayet hep üç yıldız almak amacıyla Imperial domuz , lazer kuleleri , Tusken Raider domuz veGücünkaranlık tarafını atlatmak miyim ?
YENİ oynanış mekaniği – değerlendirme ışın kılıcı , Blasters veİmparatorluk Domuzlar üstünde büyük hasara yol Jedi güçler !
seviye UP SİZİN KUŞ – oynama tutun ile becerilerini geliştirmek amacıyla kuşlar denli düzey !
Sırlar ile gizli güzellikler – TümR2 – D2 ile C – 3PO bonus düzeyleri kilidini miyim ?
MIGHTY FALCON
kıyın bir düzeyde mi takıldınız? Yıldız kazanmak veimha alt taraf yağmurMighty Falcon diyoruz . yepyeni hedefleri , başarıları ile oyun !
JEDI’ı YOLU
gencecik Jedi içinnihai eğitim zemin , bu departman Jedi Master Yoda beraberinde 40 Dagobah Mücadelesi Düzeyleri özellikler! Nihai Lightsaber kilidiniJediYolu efendi! Bir in – app satın alma şeklinde kullanılabilir , veya hep düzeyde üç yıldızlı kazanarak .
Angry Birds Star Wars Bu bedava versiyonu , üçüncü parti tanıtım içerir . Ek açıklama amacıyla gizlilik politikamızı bakın .
Bu program internet bağlantısı gerektiren ile bundan sonra sonraki data aktarım ücretleri geçerli mümkün .er İçin mühim Mesaj

Bu oyun içerebilir :
– 13yaşın üstünde bir kitleye yönelik toplumsal ağ sitelerine dolaysız linkler.
– Herhangi bir web sayfasını taramak amacıyla uzakpotansiyeli ileoyun oyuncuları alabilirinternete direk bağlantılar .
– Rovio eserleri ile hem de seçeneğini ortaklarından ürünlerin tanıtım.
– In – app alışveriş yapmak içinseçeneği. taslak mükellefi hep eskiden danışılmalıdır.

Angry-Birds-Star-Wars1 Angry-Birds-Star-Wars2 Angry-Birds-Star-Wars3 Angry-Birds-Star-Wars4 Angry-Birds-Star-Wars5 Angry-Birds-Star-Wars6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle