Cep Uygulamalar

App Master – Uninstall Master

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 09 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.050

   

App-Master-Uninstall-Master

 

App Master (Uninstall Master) Uygulaması

App Master Kök adı verilen windows işletim sistemine benzer yapıda, güvenlik sınırlarınıza ulaşmaya çalışan sistemdir. Bu özelliği sayesinde kaldırılamayacak uygulama kalmıyor. Diğer uygulama kaldırma uygulamaları gibi toplu olarak kaldırma bu uygulamada da söz konusu ayrıca kaldırdığınız uygulamaları geri yükleyebilme özelliği App Master uygulamasında dikkatimizi çekiyor. Cihazınızda gereksiz çöp diye değerlendirdiğiniz uygulamalardan toplu olarak kurtulmanız için size çözüm olacağı kesin fayda sağlamanız dileğiyle.

App-Master-Uninstall-Master1 App-Master-Uninstall-Master2 App-Master-Uninstall-Master3 App-Master-Uninstall-Master4 App-Master-Uninstall-Master5 App-Master-Uninstall-Master6 App-Master-Uninstall-Master7 App-Master-Uninstall-Master8 App-Master-Uninstall-Master9 App-Master-Uninstall-Master10 App-Master-Uninstall-Master11 App-Master-Uninstall-Master12

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle