Cep Uygulamalar

Aptal mısın? Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 25 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.733

   

Aptal-misin

Aptal mısın? Full Apk indir

Aptal mısın? fenomeni bu güncelleme beraberinde sürek etmekte!

1 ay içeriğinde 1 milyondan aşırı indirilen hem App Store’da hatta Google Play de ‘En İyi Oyunlar’“ ile arkasından bütün Kategoriler de En İyiler” listesinin 1. sırasına oturan Aptal mısın? da,
bu yepyeni güncelleme beraberinde 10 yepyeni ile eğlendirici departman bundan sonra sizleri bekliyor.
Bir takım soruların cevapları özdeş değil ! açıklayacak olursak sorular da ile telefonunuzun/tabletin dokunmatiğinde bir yanılgı yok, bakış açınızı biraz değiştirmeniz gerekecek, öncelikle sinir bozucu görünse de cevabı bulunca fazlasıyla eğleneceksiniz, üstelik cevabı bulamayan arkadaşlarınızın beraberinde havanızdan geçilmeyecek.

2 kez 2 her daim 4 müdür?
Düz mantığa aykırı, sıra dışı çözümlere sahiptir sorulardan oluşan Aptal mısın, özgün ile değişik düşünebilme yeteneğinizi ölçmenize yaran bir zeka oyunudur.
Akıllı telefonunuzun (veya tabletinizin) eğlendirici özelliklerinin de işin içine girdiği bu alan okuyucu oyun içerisinde, vaktinizi öldürmeye değil değerlendirmeye yönelik bir mantık var. Kavramsal ile yoruma dayalı bu sorular karşısında geliştireceğiniz çözümlerin, zihniyet sisteminize destekte bulunacağından güvenebilirsiniz.
Kaç yaşında olursanız olun, sizleri bir yerlerden mutlaka yakalayacak bu oyunu bedava şeklinde oynayabilir, sorun çözme yeteneğinizin ne denli yaratıcı olduğunu ölçebilirsiniz. doğal şayet cesaretiniz varsa!

Aptal-misin1 Aptal-misin2 Aptal-misin3 Aptal-misin4 Aptal-misin5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle