Cep Uygulamalar

Arabalar: Şimşek Hızı Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 17 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.602

   

Arabalar-Simsek-Hizi

Arabalar: Şimşek Hızı Apk indir

Şimşek McQueen ile Mater Radyatör Kasabası’nda bir YARIŞ ŞENLİĞİ düzenliyorlar ile biraz hıza gereksinimleri var! Mücadeleye var mısın?
Nitro dolu atari şekli yarışma oyunuyla Arabalar karakterleri denli süratli ile özgürce yarışma! Şimşek ile arkadaşlarının evi olan Radyatör Kasabası’nı özüne ayrıcalıklı biçimde 3B şeklinde inşa et, ufak bir kasabadan gelişen bir şehre dönüşümünü izle!
özünü gösterme ile Şimşek denli süratli olma zamanın gelmiştir!
RESMİ DISNEY•PIXAR ARABALAR OYUNU!
• Çocukların ile hayranlarının bayıldığı Mater ile Francesco vb. karakterlerin eğlendirici kişiliklerini yansıtan hakikat Arabalar deneyimine dal!
• Şimşek McQueen’i seslendiren Owen Wilson’ın da dahil olduğu göz alıcı seslendirmeler ile en üst nitelikli animasyonlarla dolu ara sahneler!
• Efsanevi Şimşek McQueen’den coşkulu Francesco Bernoulli’ye; yükseltebileceğin, kişiselleştirebileceğin ile farklı boyalarla süsleyebileceğin 20 Arabalar karakteri! Radyatör Kasabası arabaları, Modifiye Arabalar, Ajan Arabalar yahut beynelminel Arabalar şeklinde oyna!
en üst OKTANLI, KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR YARIŞ!
• Hıza var mısın? Öğrenmesi asan kontrollerle, süratli nitro artışlarıyla ile başka en üst süratli sürprizlerle bu ivme yüklü yarışma deneyiminde kaportanın altındaki ısınmayı hisset!
• Tamamen kişiselleştirilebilir bir yarışma oyunu! Taş hatlardan hız trenlerine, eğlendirici akrobasiler yapmak amacıyla bir 3B pist inşa et!
• Nitro’ya yüklen ile yarışma! Arkadaşlarınla yarışma ile herkese açık olan haftalık turnuvada pist sürelerini geçebilmek amacıyla elinden geleni yap!
KENDİ RADYATÖR KASABANI İNŞA ET
• Luigi’nin Lastik Evi ile Filmor’un Lezzet Evi dahil 30 interaktif kasaba binasıyla eğlendirici bir Radyatör Kasabası inşa etme tecrübesi!
• Neredeyse hepsi mükemmel 3B grafikler ile şirin animasyonlarla yaratılan ile Disney – Pixar filmlerinde simgeleşen karakterler, binalar ile mekanlar!
Disney – Pixar filmlerinin, kent yahut kasaba inşasının, bedava atari oyunlarının, yarışma oyunlarının; Şimşek McQueen, Mater, Francesco ile başka Arabalar karakterlerinin hayranları amacıyla!

Arabalar-Simsek-Hizi1 Arabalar-Simsek-Hizi2 Arabalar-Simsek-Hizi3 Arabalar-Simsek-Hizi4 Arabalar-Simsek-Hizi5

 
Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle