Cep Uygulamalar

Arama Kaydedici Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 21 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.103

   

Arama-Kaydedici

Arama Kaydedici Apk indir

İstediğiniz telefon aramasını kaydedin ile hangi aramayı saklayacağınızı seçin. Kaydedilecek aramaları ile göz ardı edilecek aramaları belirleyebilirsiniz. Kaydı dinleyebilir, notlar ekleyebilir ile paylaşabilirsiniz. Google Drive™ ile Dropbox beraberinde entegrasyon, aramaların hem de bulutta saklanmasına ile eşleştirilmesine imkan tanır.
Google Drive entegrasyonu Android 3.0 ile üzerinde çalışır.
sorgulama kaydının belirli bir takım telefonlarda çalışmadığını veya düşük kaliteli beraberinde sonuçlanabileceğini lütfen unutmayın. bundan dolay uygulamayı satın almadan eski bedava sürümünü denemenizi öğüt ediyoruz.
Herhangi bir kaydetme sorunu beraberinde karşılaşırsanız, değişik bir ses kaynağından veya otomatik açık hoparlör modunda kaydetmeyi deneyin.
Kaydedilen aramalar Gelen kutunuzda saklanır. Kaydedilen aramaların saklanacağı klasörün yerini SD kart şeklinde da değiştirebilirsiniz. Gelen kutusunun boyutunu ayarlayabilirsiniz. Saklanmış aramaların adedi yalnızca cihazınızın hafızası beraberinde sınırlıdır.
Konuşmanın mühim olduğuna karar verirseniz, bunu kaydedin ile Saklanmış Aramalar klasöründe muhafaza edebilirsiniz. mühim değilse, yepyeni aramalar gelen kutusunu doldurduğunda önceden kayıtlar otomatik şeklinde silinecektir.
Aramadan sonra üstünde farklı seçeneklerle anında belirecek bir sorgulama Özeti Menüsünü etkinleştirebilirsiniz.
Kayıtları kullanıcılara, telefon numaralarına veya notlara bakarak arayabilirsiniz.
Otomatik kayıt amacıyla 3 varsayılan ayar yer almaktadır:
hep şeyi kaydet (varsayılan) – Bu ayar eskiden göz ardı edilecek şeklinde ayarlanan kişiler haricindeki tüm aramaları kaydeder.
hep şeyi göz ardı et – Bu ayar eskiden kaydedilecek şeklinde ayarlanan kişiler haricindeki hiçbir aramayı kaydetmez.
Kişileri göz ardı et – Bu ayar eskiden kaydedilecek şeklinde ayarlanan kişiler haricindeki, kişileriniz dışındaki herkesten gelen tüm aramaları kaydeder.
yalnızca Pro sürümünde: belli kişilerden gelen aramaların otomatik şeklinde saklanmasını ayarlayabilirsiniz ile bu aramalar bulutta saklanır.

Arama-Kaydedici1 Arama-Kaydedici2 Arama-Kaydedici3 Arama-Kaydedici4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle