Cep Uygulamalar

Aşırı Alevler Patlama Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 25 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 2.179

   

Asiri-alevler-patlama1

Aşırı Alevler Patlama Full Apk indir

Fazla alevler patlama, yangın, HD capcanlı duvar kağıdı. yepyeni Galaxy S4 amacıyla idealdir. Cep görüntü amacıyla hoş gerçekçi yangın. Alevler beraberinde duvar kağıdı alt yarısında dokunun ile alevlerin patlama göreceksiniz. hem de yangın patlama sesleri duyacaksınız.
Yerine bize menfii yorum veren Extreme alevler patlama, HD capcanlı duvar kağıdı, tesiri beraberinde herhangi bir mesele vaziyetinde, bize bir e-mail ile kısa görüş sorunu yollayın. Bize ateşle duvar kağıdı bir sonraki güncellemeleri onu deşifre etmek amacıyla destek kalacaktır.
Yangın, HD capcanlı duvar kağıdı ücretsizdir yalnızca bildirimleri ile duvar kağıdı ayarlarında tanıtım içerir. hem de alırsınız: Ana ekranda sorgulama simgesi, alan imleri ile tarayıcı ana sayfasındaki sorgulama kısayol amacıyla bir kısayol. sorgulama kısayolları basitce (çöp amacıyla sürükleyin) kaldırılabilir, bu duvar kağıdı kullanımı üstünde bir tesiri kalacaktır. tanıtım gelirleri bize yepyeni çekici duvar kağıtları ile programları oluşturmak amacıyla destek kalacaktır. bütün izinleri yalnızca tanıtım amacıyla gereklidir ile güvenilir satıcıları tarafından desteklenmektedir.
-> Uygulamalar -> Ayarlar-> Ekran-> Duvar Kağıtları -> Ana görüntü duvar kağıdı-> capcanlı duvar kağıtları-> Yangın Ana Sayfa: Extreme alevler patlama, telefonunuzun ekranında HD capcanlı duvar kağıdı ne şekilde ayarlanır

Asiri-alevler-patlama2 Asiri-alevler-patlama3 Asiri-alevler-patlama4 Asiri-alevler-patlama5 Asiri-alevler-patlama6 Asiri-alevler-patlama7 Asiri-alevler-patlama8

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle