Cep Uygulamalar

Aşk Testi Hesap Makinesi Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 25 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.802

   

ask-testi-hesap-makinesi1

Aşk Testi Hesap Makinesi Full Apk indir

Bundan sonra aşırı rastgele sonuç yok! Bizim sevgi testi hesap makinesi def’aten aşırı sual testleri ile dünyanın en iyi uzmanlarından zodyak işaretleri yorumlarına dayanmaktadır!
Sözde Yin-Yang kombinasyonları – iki zodyak işaretleri arasındaki uyumluluk Venüs / Mars ile Ay / Güneş gezegenlerin mukayese dayalı yorumlanır.
Numeroloji ile zodyak işaretleri Uzmanları astroloji belirli Burç bedel bizzat doğum tarihine bağlı şeklinde iki şahıs arasındaki uyumluluk kağıtları yayınladı.
bizler bu değerlendirme dört ana kategori beraberinde sizlere sunarak Google Play piyasadaki en kapsamlı ile eksiksiz sevgi testi hesap olduğuna inanıyorum:
– sevgi hesap departman seçtiğiniz birinci ile ikinci zodyak işaretleri dayalı bir uyumluluk ızgara algoritma içerir – ki sizin ile eşiniz amacıyla.
– sevgi testi quiz bundan sonra el astrolojik uyumluluk bundan sonra yaklaşımı var olan iki karakter arasındaki uyumluluk belirlemek için bir çiftin toplumsal ile içten yaşamın bütün yönlerine dayanan sorulardan bir kümesidir.
– sevgi alan stres sizlere koyacağız. Bu istek ile aşk kişinin alaka deneme edecek. şayet açıkçası bunu / onun baresinde bulmak ne denli sizlere gösterecektir.
– ile aşk sms metin kısmı sevgi ile romantik sms metinleri topluluğudur. yalnızca sizin vb. birine dokunun ile beğenilen birisi paylaşabilirsiniz.
sevgi testi hesap makinesi fazlasıyla nitelikli grafikler ile sesler beraberinde serin ile eğlendirici bir android programı.
şayet sevgi bir deneme hesap makinesi uygulamasını talep ederseniz Facebook, Bluetooth, e-mail, Skype, Twitter veya diğer herhangi bir telefon var olduğu anlamına gelir üstünden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz amacıyla bağlam menüsünü yahut paylaşım düğmelerini kullanabilirsiniz. Tek dokunuşla bütün.
MARKALAR ile TELİF HAKLARI
bütün görüntüler, metinler ile düşünceler tescilli ticari markalarıdır.
Google beraberinde telif hakkı ihlali amacıyla DMCA istekleri dosya olması planlandı, zira bizim app düşünce, ayrıştırma, GUI yerleştirme, bizim beyan yahut başka kaynaklar vasıtasıyla bizim çizelge unsurları, özellikleri, renkleri, referans kodu kopya etmeyin. Teşekkür ederiz!

ask-testi-hesap-makinesi2 ask-testi-hesap-makinesi3 ask-testi-hesap-makinesi4 ask-testi-hesap-makinesi5 ask-testi-hesap-makinesi6 ask-testi-hesap-makinesi7 ask-testi-hesap-makinesi8 ask-testi-hesap-makinesi9 ask-testi-hesap-makinesi10

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle