Cep Uygulamalar

AsyaCep Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 1.159

   

AsyaCep

AsyaCep Full Apk indir

Şifreniz Cebinizde !
Cep Şifreci’yi cep telefonunuza yükleyin, AsyaCep Şube ile İnternet Şubesine basitçe erişin! Cep Şifreci; Bank Asya’nın cep telefonları üstünden sunduğu tek kullanımlık kod uygulamasıdır. Cep Şifreci beraberinde AsyaCep Şube ile İnternet Şubesine bundan sonra süratli ile asan bir biçimde bilgi sahibi olabilirsiniz.  Üretilen hep kod ancak bir kez kullanılabildiği amacıyla özüt emniyet sunmaktadır. Cep Şifreci programı cep telefonunuza yüklendiğinden tek başına bir kod cihazı taşımanıza lazım kalmaz. böylelikle kod cihazına ödediğiniz ücret cebinizde kalır.
Cep Şifreci’yi cep telefonunuza yükledikten sonra uygulamayı aktive etmeniz gerekir. Aktivasyon İşlemi Bank Asya İnternet Şubesi> şahsi Bilgiler/Tanımlamalar> AsyaCep İşlemleri> Cep Şifreci Aktivasyon üstünden yapılmaktadır. Aktivasyon aşamasını tamamladıktan sonra Cep Şifreci’yi kullanmaya başlarsınız.
İnternet Şubenize Cep Şifreciyi kullanarak giriş yapmak amacıyla “kod Üret” seçeneği beraberinde oluşturacağınız şifreyi kullanmanız gerekir.
AsyaCep Şubenize, Cep Şifreci beraberinde giriş yapmak amacıyla “AsyaCep Şube Giriş” seçeneğini kullanarak basitce erişebilirsiniz. AsyaCep Şube Giriş linkine tıkladığınızda, 6 haneli PIN’inizi girdikten sonra AsyaCep Şube giriş ekranında, parolanızı girmeniz ehil kalacaktır. Tek kullanımlık şifreniz otomatik şeklinde taşınacağından kaytadan girmeniz gerekmeyecektir.
AsyaCep Şubeyi kullanarak dilediğiniz saatte dilediğiniz yerden muamele yapmanın kolaylığını yaşayın. Üstelik AsyaCep Şubeden muamelelerinizi bedava yapabilirsiniz.
AsyaCep Şube’den gerçekleştirebileceğiniz muameleler:
HESAP : Hesap Hareketleri, IBAN E-Posta, Nakit Akışı.
KART : Borç Ödeme, Ekstre, Dönem İçi İşlemler, Provizyon İzleme, Kart Bilgileri, Limit Talebi, Taksit, Başkasının Kart Borcunu Ödeme.
ÖDEMELER : Fatura Ödeme, Talimatlı Fatura Ödeme, GSM TL Yükleme, MTV Ödeme.
PARA TRANSFERİ : Süratli Havale, Hesabıma Havale, Diğer Hesaba Havale, Süratli EFT, IBAN’a/Hesaba EFT, Karta EFT.
YATIRIM : Döviz Alış, Döviz Satış, Altın Alış, Altın Satış, Döviz Kurları, Hesap Makinesi.

AsyaCep1

Şifre: 123 Giriniz.
AsyaCep Full Apk indir9 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle