Cep Uygulamalar

AsyaMesaj Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 777

   

AsyaMesaj

AsyaMesaj Full Apk indir

AsyaMesaj yaşamınızı kolaylaştırır!
AsyaMesaj’ı yükleyerek Bank Asya hesap, kart ile başka görevleri beraberinde alakadar sizlere ayrıcalıklı bilgilendirme ile hatırlatmalara erişebilir, sizlere yönelik kampanyalarımızdan haberli olabilirsiniz.
AsyaMesaj; hesaplar, kartlar, ödemeler vb. pek çok görev beraberinde alakadar kişiye ayrıcalıklı bildirimlerin gönderildiği bir programdır. AsyaMesaj’ı aygıtınıza yükledikten sonra bildirimlerin sizlere ulaşabilmesi amacıyla bizzat adınıza düzenlenmiş faal bir Bank Asya kredi kartı, debit kart veya hesaba bağlı kullanışlı kart beraberinde ilk başta uygulamayı aktive etmeniz gerekir.
Sms beraberinde sizlere ulaşan bilgilendirmelere de bundansonra program üstünden bundan sonra asan erişebilirsiniz.
AsyaMesaj programı beraberinde bedava şeklinde alacağınız bildirimleri program arasından kategori ile tarihe bakarak filtre yaparak da görüntüleyebilirsiniz. Ayarlar/Genel bölümünden bildirimlerinize değişli ayarlarınızda farklılık gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlar/Bildirim bölümünden PIN belirleyerek sonraki girişlerinizde bu PIN beraberinde uygulamayı açabilirsiniz. Bildirimlerde ayrıntı açıklamanın görüntülenmesini istemiyorsanız Ayarlar/Genel bölümünde mesaj detayının yalnızca uygulamanın içerisinde gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

AsyaMesaj beraberinde mesaj alabileceğiniz muameleler;
Hesaplar: Hesaba Para Yatırma, Hesap Talimatları, Katılma Hesabı kazanç Payı Bilgisi, Katılma Hesabı Vade Hatırlatma, Kiralık Sandık Bildirimleri, Takas Çeki Bildirimleri.
Kampanya : alım-satım dönemi Bildirimleri
Kartlar : Ana Kart Harcamaları, Ek Kart Harcamaları, Ekstre Bildirimleri, Kart Asgari Ödenmeme Bildirimi, Para Transferi, Gelen EFT, Gelen Havale, Gerçekleşen Havale ile EFT Talimatı, İade Gelen EFT Bilgilendirme, kazanç Payı Oranları, Günlük kazanç Payı tahminleri TL, Günlük kazanç Payı tahminleri EUR, Günlük kazanç Payı tahminleri USD
Ödemeler : Bireysel Kredi Borç Bildirimleri, Gerçekleşmeyen Fatura/TL indirme Talimatı, Fatura Bildirimleri, Okul/Dersane Bildirimleri

AsyaMesaj1 AsyaMesaj2 AsyaMesaj3 AsyaMesaj4

Şifre: 123 Giriniz.
AsyaMesaj Full Apk indir1 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle