Cep Uygulamalar

Ateş Böceği Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 27 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.656

   

Ates-bocegi-Canli-Duvar-Kagidi1

Ateş Böceği Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

” Fireflies Live Wallpaper ” Eğer böcek dünyanın yedi harikasından birisi, ateş böcekleri tarafından sihirli senkron flaş sinyalleri görmek amacıyla izin verir. saygın vakit herhangi bir israf etmeyin, şimdi bu mistik gösterinin tadını çıkarın. Şaşırtıcı ile renkli titrek ışıkları ile sulh ile huzur beğeni relearn dolu sihirli orman girin. yalnızca bu fevkalade uygulamasını yüklemek ile mucizevi böceklerin efsun yapalım – Tümgüzel sarı , yeşil ile turuncu ışıklar şimdiye denli gördüğünüz en yaratıcı ” gerisi duvar kağıdı ” olacağına .
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı !
– görünüm modu ile ev amacıyla tam katkı var – görüntü değiştirme !
– Bu hoş , serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor !
indirme yönergeleri :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
” Fireflies Duvar Kağıdı ” ömrünüzü neşelenmek ile bütün renkli yanıp sönen ışıklar tablet yahut telefon ekranında hemen canlanıyor yapacaktır. Sıcak bir yaz gecesiateş böceği ışık gösterisi büyüsü ” Fireflies arka ” büyüleyici tarafından yakalanabilir. Neon Fireflies Live Wallpaper fazlasıyla vb. , bu büyüleyici duvar kağıdı huzur getirmek ile hiçbir vakit rahat hissettirecek . Büyüleyici parlıyor gözlerinizi kamaştıracak ile görüntü düş yapacaktır. hep hoş , sevimli ateşböceği gloomiest gün dahi yanar – şunları sinek izin ikinci , bu sihirli ” capcanlı duvar kağıdı ” sevgili kalacaktır . şayet bir ateş böceği yakalamak serbest ayarlamak zorunda eski , yalnızca iki gün amacıyla bir kavanoza tutmak biliyor muydunuz ? Neyse ki , bu serin parlayan gerisi bir çözüm sunuyor!
şayet hoş ateşböcekleri beraberinde aydınlandı vakit esrarlı ile sihirli tabiat ne şekilde göründüğünü biliyor musunuz ? Bu ışıldayan ile yatıştırıcı program yüklemek , tümromantik ışıklar şu tapta görüntü bezemleme mümkün . hikaye – ışık ışınları vb. huzur ile sulh bir devlet sizlere koyacağız – ne denli inanılmaz vb. en üst çözünürlüklü ” gerisi duvar kağıdı ” bakabilirsiniz düş ! Gözleriniz amacıyla bu tanrısal beğeni kız ile erkek hep ikisi amacıyla de idealdir. Büyüleyici ışık gösterisi karanlık esrarlı orman , veya kokulu renkli bir bahçe içerisinde alan alalım – bedava bu parlayan ” bedava capcanlı duvar kağıdı ” beraberinde görüntü süslemek içinfırsatı kaçırmayın . Ne bu ufak uçan ” ampul ” beraberinde alakadar entresan onlar yerine sinek yahut böcek bundan sonra böcekler , şekle gelmesine karşın , onlar da yıldırım böcek şeklinde bilinir olmasıdır .
Romantik olmak ile göz alıcı doğanın keyfini aşık beraberinde ateş böcekleri tarafından yaktı – bu en üst çözünürlüklü duvar kağıdı sene boyunca sıcak bir yaz gecesi doğanın güzelliğini yakalar . şayet en yatıştırır ” Fireflies Background ” seçin – şayet bütün olanakları hayran kalacaksınız . şayet Amazing dokunma ile çalışan Firefly Fly HS vardı parlayan ateşböcekleri sihirli dans beğeni aldı ise , Android ™ amacıyla bedava yepyeni bir büyülü program olduğunu , sizin ile akıllı telefon amacıyla şahane olması planlandı , ” HS Fireflies ” . şayet festivallerbu hoş böcek hep sene Japonya’da gerçekleşecek izzeti nefis olduğunu biliyor muydunuz? Büyüleyici beraberinde görüntü güzelleştirmek amacıyla bundan sonra ” flaş ışığı ” ” Fireflies Live Wallpaper ” bu ufak uçan büyücüler onurlandırmak amacıyla bundan sonra iyi bir yolu ? sihirli ormanda sihirli ışık gösterisi bekliyor . Tadını çıkarın!

Ates-bocegi-Canli-Duvar-Kagidi2 Ates-bocegi-Canli-Duvar-Kagidi3 Ates-bocegi-Canli-Duvar-Kagidi4 Ates-bocegi-Canli-Duvar-Kagidi5 Ates-bocegi-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle