Cep Uygulamalar

Ateş Böcekleri Duvar Kağıtları Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 27 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.140

   

Atesbocekleri-Duvar-Kagitlari1

Ateş Böcekleri Duvar Kağıtları Full Apk indir

Bir ateş böceği yakalama dileğiniz hakikat gerçekleştirecek ♥’Ateş böcekleri Duvar Kağıtları’♥! Bu eşsiz yepyeni program tek bir yerde bütün ateş böcekleri getiriyor – Akıllı telefonunuzun görüntü! Nereye giderseniz gidin bu göz alıcı gece böceklerin parlaklık taşıyabilir! Sıcak bir parlaklık telefon ile yürek yanacaktır! her daim ışıldayan parlaklık ile uzak karanlık alacak on hoş resimler keşfedin! Bu bedava capcanlı duvar kağıdı test etmek ile onu değiştirmek istiyorum hiç! sebep? zira piyasadaki en iyi ışık arka var!
♥ görüntü boyunca uçan animasyonlu ateş böcekleri;
♥ Portre ile görünüm modunda hatta tam katkı!
♥ İnanılmaz HD çizelge;
♥ Cep telefonunuz amacıyla en iyi HD arka!
♥ toplumsal paylaşım düğmesine ile bundan sonra fazlası.
♥ Bu hoş, bedava ile pratik bir capcanlı duvar kağıdı tadını çıkarın!
Kurulum talimatları izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
Özellikler:
♥ Sen on değişik Ateş böcekleri gerisi temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
♥ yepyeni arka planlar günlük eklendi – tamamını toplamak!
♥ HD çizelge – hoş ışıldayan böcekler telefon aydınlatan.
♥ Optimize batarya Kullanımı.
♥ % 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
♥ Telefonunuz faal değilken bu program uyku, bundan dolay bu duvar kağıdı batarya tüketimini olmaz.
♥ Ateş böcekleri Duvar Kağıtları Arkaplan tamamen yatay destekler ile cep telefonları ile tablet cihazlar hatta göz alıcı görünüyor.
şayet bir çocuk şeklinde yangın sinek kovalayan sevdim, bu parlaklık gerisi programı bayılacaklar! Yolunuzu yanacaktır bu tek yangın hemen izleyen koyu renk ahşap beraberinde çalıştırın! Ekranda bu inanılmaz böcekler sizin cep telefonu yepyeni bir coşku verici bir manzara vermek amacıyla ihtiyaç olan tam şeklinde ne var! Bir el feneri programı gerekmez – yükle ile ufak yaratıklar binlerce yalnızca sizin amacıyla “karanlıkta parlayan” olması planlandı ♥’Ateşböcekleri Duvar Kağıtları’♥, kanatlarını en iyi HD duvar kağıtları getiren! Bu floresan ışığı telefonunuzdan sıcak parlar ise geceleri uyku git!
Orada bütün romantikler bu ateş böcekleri gerisi seveceksiniz! Mum ışığı unutun – yıldırım yanılgı kızdırma bundan sonra hoş bir şey var! Bu ateş böceği duvar kağıdı ile yüz aşk beraberinde yanacaktır ayrıcalıklı birisi gösterin! Bu bedava program beraberinde hayatınıza biraz romantizm eklemek! Telefonunuzun gerisi şeklinde yeşil çim fotoğraf ayarlayın ile astayavaş yaprakları arasında gözüken ateş böcekleri “yanıp sönen ışıklar” izleyin! bütün sıkıcı arka kurtulun ile şimdi bu capcanlı duvar kağıtları olsun – sen pişman olmayacaksınız!
Mesafe bu flaş ne demektir? Bu ufak uçan fenerler büyüsünü ışık! Telefonunuzun ekranında bu parlaklık yakalamak ile karanlık gece boyunca rehberiniz olsun! Karanlık korkmayın – ateş böcekleri hemen ortadan gerçekleştirecek! Masaüstü bu parlayan böceklerin ateş beraberinde yakar! Parlayan yıldız gelip ekranda inmiş sanki öyle! Onları pırıltı takip etmek, rahatlayın ile keyfini çıkarın!
yükle ♥’Ateş böcekleri Duvar Kağıtları’♥ ile sihirli yangın sinek on capcanlı arka tarafından hayran! görüntü ufak böcekler akıllı telefonunuza ışık getiren capcanlı olması planlandı! bu yerde bir ateş böceği yakalamak amacıyla ihtimal – sizin amacıyla yalnızca parlayacak! Sıkıcı duvar kağıtları ile arka alt taraf izin vermeyin – Android ™ amacıyla bu program ömrünüzü denli ışık gereksinim mevcuttur! Çevrenizdeki tabii ışık olması vb., bu HD arka olsun – ateş böcekleri sizleri çevreleyen ile karanlıkta sade hiç terk!

Atesbocekleri-Duvar-Kagitlari2 Atesbocekleri-Duvar-Kagitlari3 Atesbocekleri-Duvar-Kagitlari4 Atesbocekleri-Duvar-Kagitlari5 Atesbocekleri-Duvar-Kagitlari6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle