Cep Uygulamalar

Avast Mobile Security And Antivirus Full Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 21 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 4.287

   

Avast-Mobile-Security-Antivirus1

Avast Mobile Security And Antivirus Full Apk indir

Android™ telefonunuzu ile tabletinizi hem antivirüs hem uğruluk koruması barındıran, en üst reytingli (4,5 yıldız!) bir bedava mobil emniyet programı beraberinde koruyun.
avast! Mobil Security cihazınızı virüslerden, kötü amaçlı ile casus yazılımlardan koruma altına alır. İnternet tabanlı telefon konum belirleme fonksiyonu, yitik telefonunuzu bulmanızı sunmaktadır. Gelişmiş Anti-Theft bileşeninde bulunan uzaktan aygıt kilitleyebilme ve/veya hafızayı silme fonksiyonu beraberinde verileriniz güvenilir ellerde. Ağ bağlantısı sayacı, program yöneticisi vb. pratik araçlar ile hem de emniyet duvarı (root edilmiş telefonlarda) mobil telefonunuzu tam anlamıyla hakimiyet etmenizi sunmaktadır. Tamamen bedava şeklinde, bugün indirin.
Milyonlarca kişinin güven duyduğu programlarımızı önde gelen Android uzmanları da öğüt etmektedir:
★ AndroidAuthority: “En iyi bundansonra bundan sonra da iyi… uzak arayla.”
★ Android and Me: “Piyasadaki en iyi uğruluk önleme çözümü.”
★ AndroidPolice: “Cihazınız kaybolursa yahut çalınırsa olmasını isteyebileceğiniz hep şey bu yerde.”
MOBİL GÜVENLİK | ANTIVIRUS FOR ANDROID
■ Antivirüs Motoru: Yüklenmiş programları, bellek kartı içeriğini, hem de yepyeni programları ilk çalıştırıldıklarında, otomatik şeklinde tarar. Siz uykudayken otomatik tarama yapılmasını programlayın. Eksiksiz bir mobil emniyet amacıyla SMS/dosya tarama fonksiyonu de dahildir.
■ şahsi Gizlilik Raporu & program Yöneticisi: Kurulmuş uygulamalar baresinde açıklayıcı açıklamalar edinin ile uygulamalarınızın ne çeşit erişim haklarına sahiptir olduklarını ile ne yapmaya çalıştıklarını anlayın.
■ SMS/Arama Filtreleme: şahsi gizliliğinizi koruyun. sizlere erişmelerini istemediğiniz numaraları bloke edebilirsiniz.
■ Web Kalkanı: Güvenli dolaşma için kötü amaçlı uygulama bulaştırılmış linkleri ile hem de USSD numaralarını (bunlar cihazınızın belleğini geri döndürülemez şekilde silebilmektedir) bloke ederler. Yanlış girilen URL adreslerini de düzeltir.
■ Ağ Bağlantısı Sayacı: Gelen/giden data aktarımını ölçer.
■ emniyet duvarı (yalnızca root edilmiş cihazlar): Bilgisayar korsanlarının sızmasını engeller.
■ program Kilitleme: PIN/parmak hareketi beraberinde herhangi 2 cihazı kilitleyin (Premium sürümünde kısıtlama yok).
■ Yedekleme: Adres defterindeki kişilerin, SMS/arama kayıtlarının ile fotoğrafların yedeklenmesine imkan tanır (Premium versiyonu müzik, video ile programları yedekleyebilmektedir).
TELEFONUMU BUL | ANTI-THEFT FOR ANDROID
■ İnternet tabanlı bir yazılım yahut SMS vasıtasıyla Android telefonunuzu uzaktan hakimiyet edebilirsiniz (telefonunuzu bundan sonra sonra uzaktan denetlemek amacıyla şu adrese gidin: http://my.avast.com).
■ Haritanın üstünde telefonunuzu bulun.
■ ayrıcalıklı datalarınızın güvenliğini temin edecek amacıyla cihazı kilitleyin, sireni etkinleştirin yahut hafızasını geri döndürülemez şekilde silin.
■ SIM kart değiştirildiğinde mesaj alın.
YENİ! PREMIUM ÖZELLİKLER | ÜCRETLİ OPSİYONLAR
★ program Kilitleme: Sınırsız sayıda uygulamayı kilitler.
★ tanıtım Detektörü: Reklamları algılar ile bunların kullandıkları izleme sistemleri baresinde tüm ayrıntıları bildirir.
★ Parola hakimiyet: 3 başarısız kilit açma teşebbüsünden sonra cihazı otomatik şeklinde kilitler.
★ Jeo-Çember: Belirlenmiş bir perimetrenin dışına çıkarıldığında telefonunuz belli bir eylemi (ör. kilitleme, siren) gerçekleştirir. mesela, bir kafeye masraf ile 500 metrelik bir perimetre belirlerseniz, birilerinin telefonunuzu çalması ile bunu tanımlamış bulunduğunuz perimetrenin dışına çıkarması vaziyetinde telefonunuz belirtmiş olduğunuz eylemleri etkinleştirir.
★ Uzaktan SMS yollayın.
★ Uzaktan data Kurtarma: Telefonunuzdaki verileri uzaktan alın.
★ Uzaktan Kimlik Belirleme: Cihazı başlatmaya faal uğrunun fotoğrafını çekin (yüz tanıma özellikli ön yahut arka kamerayı kullanın). Ses tanıma beraberinde ses kaydı yapmalısınız.
★ Yedekleme Özellikleri: Video, ses ile uygulamaların yedeklenmesine imkan verir (root edilmiş telefonların ayarları ile mesela oyun gelişimi vb. verileri dahil).
★ Premium fiyatlandırma (otomatik yenileme): aylık 1,99$ yahut yıllık 14,99$.

Avast-Mobile-Security-Antivirus2 Avast-Mobile-Security-Antivirus3 Avast-Mobile-Security-Antivirus4 Avast-Mobile-Security-Antivirus5 Avast-Mobile-Security-Antivirus6 Avast-Mobile-Security-Antivirus7 Avast-Mobile-Security-Antivirus8 Avast-Mobile-Security-Antivirus9 Avast-Mobile-Security-Antivirus10 Avast-Mobile-Security-Antivirus11 Avast-Mobile-Security-Antivirus12 Avast-Mobile-Security-Antivirus13 Avast-Mobile-Security-Antivirus14 Avast-Mobile-Security-Antivirus15 Avast-Mobile-Security-Antivirus16 Avast-Mobile-Security-Antivirus17

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorumlar (2)
  • 30 Mayıs 2014 tarihinde ozan tarafından

    Bu uygulama super

  • 01 Temmuz 2014 tarihinde fatih tarafından

    Sağolunuz

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle