Cep Uygulamalar

AVG Memory And Cache Cleaner Full Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 21 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.164

   

AVG-Memory-Cache-Cleaner1

AVG Memory And Cache Cleaner Full Apk indir

Yükle AVG Cleaner ÜCRETSİZ amacıyla saygın alan kazanmak ile süratini artırmak amacıyla!
AVG Cleaner süratli bir biçimde silmek ile tarayıcı, sorgulama ile metin geçmişleri temizlemek, hatta cihazın dahili hafıza ile SD kart hatta arzu edileyen önbelleğe program verileri belirlemek ile kaldırmak sunmaktadır.
ÜCRETSİZ indirin!
, takip etmek silmek ile cihazınızın dahili ile SD kart hafıza kullanımı beraberinde temizlemek amacıyla AVG Cleaner kullanın:
• Tarama geçmişi kullanımı: tarayıcı, App Store, e-mail vb
• Telefon görüşmeleri günlüğü: gelen, giden ile cevapsız
• Kısa bildirimler (SMS) günlük:, (okunmamış) Alınan (okuyun) ile gönderme
gerisinde faal • Önbellek işlemleri
arzu edileyen önbellek verileri, önceden tarayıcı geçmişi yahut sorgulama ile metin bildirimi ortadan kaldırın (SMS) istediğiniz uygulamalar ile data amacıyla bundan sonra aşırı depolama alanı yapmak amacıyla kaydeder.
İzleme hafıza kullanımı da lüzumsuz önbellek RAM süreçleri tanımlamak ile durdurmak destek mümkün. Bu süreçler durdurma yahut kaldırma cihazınızın performansını artırmak destek ile bir hız yükseltici şeklinde hareket edebilir.
Android ™ cihazı bundan sonra iyi başarı ile bundan sonra muntazanm çalışmasına destek olmak amacıyla hafıza ile depolama alanı optimize etmek amacıyla AVG Cleaner kullanın:
• kullanılmayan dosyaları silerek yepyeni uygulamalar, resimler ile bundan sonra fazlası amacıyla alan açın
• sizin sorgulama ile manifatura tarihi silin ile temizleyin
• depolama süratini boşaltmak amacıyla tarama geçmişinizi silin
bizler AVG Cleaner süratli ile asan bir aygıt arzu edileyen depolanan data ile önbellek süreçleri bulmak ile ortadan kaldırmak, böylelikle monte etmek ile kullanan kimse arkadaşı süratli olduğundan güvenilir becerdi. hakeza bir eylem almak da bir hız yükseltici şeklinde hareket edebilir.
hem de otomatik şeklinde değerlendirme düzeyi ile kullanılabilir hafıza alanı bağlı şeklinde günlük veya haftalık tezlik (haftalık varsayılan ayar) çalıştırmak amacıyla app ayarlayabilirsiniz.
açıklayacakolursak, mobil aygıt tidied ile bundan sonra pürüzsüz ile bundan sonra süratli çalışmasını temin edecek amacıyla bedava bir karış olsun.
ÜCRETSİZ indirin!

AVG-Memory-Cache-Cleaner2 AVG-Memory-Cache-Cleaner3 AVG-Memory-Cache-Cleaner4 AVG-Memory-Cache-Cleaner5 AVG-Memory-Cache-Cleaner6 AVG-Memory-Cache-Cleaner7 AVG-Memory-Cache-Cleaner8

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle