Cep Uygulamalar

Ay Işığı Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 27 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 2.107

   

Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi1

Ay Işığı Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Muhammed ÇOBANOĞLU – 1.1)

Ay Işığı capcanlı Duvar Kağıdı
Uygulamayı çalıştırmak amacıyla ;

Menü butonu -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları -> Ay Işığı Canlı Duvar Kağıdı -> Duvar Kağıdı Ayarla

Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi2 Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi3 Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi4 Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi5

Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi1

Ay Işığı Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Live Wallpaper Free – 3.1)

Moonlight Live Wallpaper yepyeni bir capcanlı duvar kağıdı olması gerekmektedir. Romantik mehtap! Dolunay! Bu Sevgililer amacıyla olması ihtiyaç olan bir capcanlı duvar kağıdı! Moonlight Live Wallpaper hoş arka hizmeti sağlar. Dolunay ile mehtap zaten hep gün romantik değil iseniz Sevgililer Günü amacıyla en fazla olmayan romantik olmak amacıyla esin kaynağı olması planlandı. Moonlight Live Wallpaper indirin ile bizzat telefon ekranında ayın güzelliğini tadını çıkarın!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı!
– İnteraktif fonksiyonu: görüntü ile yepyeni görüntüler üstüne dokunun anında Görünüyor olması planlandı!
– Peyzaj modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı var!
– Bu hoş, serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor!
indirme yönergeleri:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
Herkes mehtap yürüyüşleri sever. Bu dolunay içinde sevdiğinizle beraber gece yürümek fazlasıyla romantik. Bu şahane bir tarih var. Sevgililer Günü beraberinde dolunay conicides şayet aşık beraberinde hoş bir gece geçirmek amacıyla şahane bir fırsat. Sevgililer Günü’nde romantik bir yürüyüş, hiçbir dolunay olmasa dahi iyi bir seçimdir. sebep Ay bazen dolu olduğunda bu denli büyük? Ayın evreleri bakarak parlaklığı değişir. asla sabah bir araç sürme ile büyük ile ağaçlar ile şarkta binaların arkasında sarı bir şey ayrım edildiniz mi – ile sonra Ay’ın oldu Gerçekleşen? bilimsel adamları görüş Ay çoğumuzun Ay yükü şeklinde en aşırı iki katı denli büyük göründüğünü söylüyorlar. onu bir anahtar yahut cetvel kullanarak, esasen gökyüzünde olursa olsun özdeş boyutta olduğunu özünüze kanıtlayabilirsiniz. Ufukta Ay’ın genişliğini not edebilirsiniz ile sonra, Ay’ın Tepe karşılaştırın. hem de ebat yanılsaması yok etmek mümkün. bir takım ay yoga bir çeşit, eğildim ile baş alt taraf ufukta aya göre öneririz. Diğerleri bir karton tüp vasıtasıyla aya göre öneririz peyzaj özelliklerini blokları. Dolunay yaklaşırken, büyüyen parlaklığı ayın Güneş’ten Earth karşı tarafında olduğunda bizim ilgi çekmektedir dolunay yüzünü tam güneş ışığı beraberinde aydınlatılan, böylelikle gerçekleşir yakalamak amacıyla eğilimindedir. Dolunay ay Güneş’ten Dünya’ya karşı tarafında ile hep üç ceset düz bir hat esnasında dizilir oluşmasını bir kameri aşamasıdır. Dünya’dan bakıldığında, Ay’ın yakın tarafı tamamen bilindik dairesel manzara vererek güneş tarafından aydınlatılır. Ay bazen fazlasıyla ışıldayan görünse de, güneşin parlaklığı eşit uyduları Yüzbinlerce alacaktı. Dolunay olduğunda, “ay ışığı” ışıldayan olduğunu. şayet ay ışığı yürüyüşleri beğeni olsun yahut olmasın sen Moonlight Live Wallpaper seveceksiniz. Bu aydınlık ile ışıldayan bir manzara sizleri çekecek ile coşku hissedeceksiniz. Moonlight Live Wallpaper Şimdi bedava indirin ile hoş ışık keyfini çıkarın.

Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi2 Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi3 Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi4 Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi5 Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi6 Ay-isigi-Canli-Duvar-Kagidi7


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle