Cep Uygulamalar

Azar – Görüntülü Sohbet ve Arama Full Apk indir

Kategori : Android Haberleşme Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 30 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 3.965

   

Azar-Goruntulu-Sohbet-Arama

Azar – Görüntülü Sohbet ve Arama Full Apk indir

İnsanlar yepyeni insanları tanımayı severler. Dolayısı beraberinde söyleşi unsurunu barındıran hep türlü uygulama insanların hoşuna gitmektedir. Son zamanlarda teknolojinin hızla ilerlemesi beraberinde beraber interneti kullanarak yepyeni insanlara ulaşabileceğiniz pek fazlasıyla mekan yer almaktadır. Bu mevzuda geliştirilen cep telefonu uygulamalarından biri olan Rastgele Görüntülü Sohbet-Azar uygulaması olabildiğince en üst düzeyde bir söyleşi unsurunu içeriğinde bulundurmaktadır. Bu uygulama sayede görüntülü söyleşi yapmanız mümkündür. Karşınıza gelecek şahıs sizin tanımadığınız bir şahıs kalacaktır ile karşınıza geleceği siz seçemezsiniz. açıklayacak olursak tamamen yabancı birisi beraberinde görüntülü söyleşi yapmanız mümkündür. Bu biraz riskli vb. duruyor olsa da bütün dünyanın keyifle kullandığı uygulamalardan birisidir. yepyeni birini tanımak ile belki de onunla dost olmak fazlasıyla keyifli kalacaktır. hem de şayet karşınızdakini beğenmezseniz anında değiştirip başkası beraberinde sohbete sürek yapabilirsiniz.

Azar, görüntülü sohbete dayalı yepyeni bir dost bulma programı. bizzat evinizin rahatlığında dünyanın hep yerinden insanlarla tanışmanıza yardımcı oluyoruz. Birileriyle tanışmak, tek bir kaydırma hareketi denli yalınç. Kaydırın ile tanışın, işte bu denli yalınç! değişik kültürler ile diller içine girmek asla bu denli asan olmamıştı! Azar’da görüntülü mesajlaşmaya güvenimiz tam; zira bu en süratli haberleşme yöntemi. Karşınızdaki kişiyle direk konuşma, yüz ifadelerini görme ile vücut dilini okuma olanağınız varken sebep kullanan kimse profilleri arasında kaybolasınız ki! bundan sonra ne yazılı iletişimdeki muğlak ifadeler üstüne kafa yoracak ne de şahane profilleri gerçekle uzaktan yakından ilgisi olamayan insanlardan nedeniyle düş kırıklığına uğrayacaksınız. hakikat sohbetlerle karşınızdakinin hakikat yüzünü ile sizin amacıyla gerçek insan olup bulunmadığını göreceksiniz. fazlasıyla yalınç, sola gerçek kaydırın ile peşindeki şahıs karşınızda.

Azar-Goruntulu-Sohbet-Arama1 Azar-Goruntulu-Sohbet-Arama2 Azar-Goruntulu-Sohbet-Arama3 Azar-Goruntulu-Sohbet-Arama4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle