Cep Uygulamalar

Baby Outdoor Adventures Full Apk indir (Android Kamp Oyunu)

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 09 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 904

   

Baby-Outdoor-Adventures

Baby Outdoor Adventures Full Apk indir (Android Kamp Oyunu)

Bu açık serüven vakti! Bu eğlence dolu bir açık atmosfer kapında bu sevimli bebekleri katılın! 8 şaşırtıcı faaliyetlerde seçin! hem de balıkçılık gezmek, bir çadır, kızartma Bisküvileri yollayabilirim! Şayet tam faaliyetleri vb. rozetleri ile para kazanmak. Kampını süslemek amacıyla mağaza paraları kullanın!

Onların evvelki maceralarını tümünde bebekleri katıldı ettik, şimdi açık askıda teşebbüs vakti! Bebeğinizi giyinmek rozetleri kazanmak ile kamp yükseltmek, tam faaliyetleri vb. bebeğiniz beraberinde açık askıda keşfetmek. Yol boyunca 3 mükemmel mini oyunlar oynayın!
Kamp Ateşi!
Kamp ateşi ‘toplayın! En sevdiğiniz bebeğin bir kamp monte etmek amacıyla sopa ile taşlar toplamak kömek. Kavrulmuş Bisküvileri – keyfini lezzetli bir kamp iyileştirme! Gözetimsiz ateş bırakmayın, unutmayın! Bu yangın güvenliği kuralları izlemek önemlidir!
Çadırı Saat!
Hurra, bir çadır vakti! Senin çadırın renk seçin ile bizzat yapmak amacıyla bir bayrak süsleyin. Sizin çadır bütün favori bebek arkadaşlarınızla bir pijama partisi amacıyla şahane bir yerdir!
Balıkçılık!
Bu interaktif balıkçılık maceraya bebek arkadaşlarınızla balıkçılık gidin. biçim, renk ile ebatlarda farklı balık yakalamak! Dikkatli, çıngılı yılan balığı ilgi!
Bir Kelebek Yakala!
beraber kelebekleri yakalamak vb. bebeklerle vakit tadını çıkarın! olabilir olduğu denli fazlasıyla sayıda kelebekler toplamak, lakin batma arıların dikkatli olun! Gün geçirmek amacıyla ne eğlendirici bir yol!
Hedefler ile Dart!
Para ile rozetleri kazanmak amacıyla hedefe dart Vur! şayet amacı vurmak denli antreman yapar bundan dolay ateşe sürek!
Kamuflaj Giydir!
Yaz şapkalar ile izci eşarp vb. açık aksesuarları bebeğinizi giydirin. Yüz boya ile maskeleri beraberinde bebeğinizi kamuflaj! bütün arkadaşlarınıza işaret etmek amacıyla bebeğinizin bir fotoğraf çekin!
Gizli Hayvanlar!
Pek fazlasıyla hayvan açık mevcuttur! Bu interaktif, gizli madde oyunu oynamak vb. hayvan arkadaşlar tanışın! Çekirgeler, bukalemunlar, kurbağalar ile bundan sonra aşırı vb. yaratıklar bulun!
Bebek İlk kömek!
Dışarıda oynarken Bazen bebeklerin yaralı olsun. Bu hekim olmak amacıyla sizde! Bebekler amacıyla bakım ile onları bundan sonra iyi hissetmenize destek olmak amacıyla ayrıcalıklı tıbbi araçlarını kullanın!
Alışveriş vakti!
serüven uzun bir günün arkasından, pazara gezmek amacıyla vakti! kampını süslemeler satın almak amacıyla oyun oynarken kazandığınız paraları kullanın. Meşaleler, çadır, hayvan arkadaşlarıyla ile bundan sonra aşırı olan bebek kampı yükseltin!
Özellikler:
> 4 sevimli bebekler seçin!
> Balıkçılık, dart vb. maceracı mini oyunlar oynamak, ile bir kelebek yakalamak!
> Drag sopa toplamak ile bir yangın oluşturmak amacıyla.
> Yaralı bebeklerin iyileştirmesi amacıyla ayrıcalıklı tıbbi araçlarını kullanın
> Açık aksesuarları beraberinde bebek giyinmek amacıyla dokunun!
hep aktiviteyi tamamlamak gibi> para ile rozetleri kazanın!
İçinde neler var:
> 4 sevimli bebekler!
> 5 eğlence dolu bir açık atmosfer etkinlikleri kampını beğeni!
eğlendirici saatler için> 3 mini oyunlar!
> Bebeğinizi giyinmek aşırı 20 aksesuar!

Baby-Outdoor-Adventures1 Baby-Outdoor-Adventures2 Baby-Outdoor-Adventures3 Baby-Outdoor-Adventures4 Baby-Outdoor-Adventures5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle