Cep Uygulamalar

Bahar Çiçekleri Canlı Duvar Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 23 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 2.870

   

Bahar-cicekleri-Canli-Duvar

Bahar Çiçekleri Canlı Duvar Apk indir

hoş bahar doğanın keyfini ise, farklı capcanlı renklerde çiçek sihirli görme, sonra Bahar Çiçekleri capcanlı Duvar Kağıdı sizin amacıyla şahane bir program! Güneşli alanlara dağılmış ışıltılı çiçek yaprakları telefon ekranına bezemleme mümkün. Bu mükemmel bahar capcanlı duvar kağıdı sizlere zambak, papatya, gül, ayçiçeği, lale, lavanta, ile bundan sonra pekçok hoş çiçekleri göz alıcı HD gerisi görüntüler sunuyor. , Favori bahar çiçek seç Akıllı telefonunuzdaki koydu ile tabiat çiçeklenme çarpıcı görme keyfini çıkarın! bedava şeklinde indirin ile anında soluk kesen çiçeği resimleri hakimiyet!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı!
– görüntü bezemleme aksiyon bahar çiçek resimleri;
– görünüm modunda ile ev amacıyla tam katkı – görüntü anahtarlama!
– Amazing HD çizelge kartı;
– toplumsal paylaşım düğmesi ile daha
– Bu, hoş, serbest ile keyifli eski sizleri bekliyor!
Kurulum yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
– Basmaları ile ışıkları Hareket zamanla sürekli değişiyor.
– Birkaç değişik bahar gerisi temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
– Optimize batarya Kullanımı
-% 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– Telefonunuz inaktif olduğunda duvar kağıdı programı uyku kalacaktır, bundan dolay bu capcanlı duvar kağıdı batarya tüketimini olmayacaktır.
– Bahar Çiçekleri capcanlı Arkaplan tamamen yatay yönünü destekler ile cep telefonları ile tablet cihazlar hem göz alıcı görünüyor.
Bu hoş, en üst çözünürlüklü Bahar Çiçekleri capcanlı Duvar Kağıdı resimleri gölgeli koru yahut renkli çiçekler vadide yürüyüş götürecektir. şayet güneşli sarı karahindiba, beyaz papatyalar, bu sihirli capcanlı duvar kağıdı gerisi beraberinde mor lavanta toplama soluk kesen yeşil bir tepenin üstünde yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz. Sevimli çiçek taç yahut renkli çiçekleri bir buket olun. esin bahar doğanın HD görüntüler amacıyla boğaz gözleri şifa yorum kalacaktır. Bahar Çiçekleri LWP güneş revan çayır, Samsung Galaxy yahut tablet cihazın ışıldayan pembe kiraz ağaçları beraberinde çiçekli alanları getiriyor.
Bahar Çiçek Duvar Kağıdı doğanın göz alıcı dünyasının bir parçası vb. hissediyorum gerçekleştirecek ile çarpıcı renkli gerisi görüntüleri sevgili kalacaktır. temiz mavi gökyüzünün, sihirli renkli ormanlık içinde çiçek yaprakları ile kiraz çiçekleri beraberinde kaplı Bahar alanlar … bütün bu smartphone ile tablet aygıt bezemleme mümkün! Cennet yeryüzünde bir alan olduğunu ile ispatlamak amacıyla şaşırtıcı capcanlı duvar kağıdı çiçek resimleri mevcuttur. Android ™ amacıyla bu şaşırtıcı program tamamen ücretsizdir, bundan dolay şimdi indirin ile arkadaşlarınızla paylaşın! Çarpıcı bahar çiçekleri gerisi görüntüleri nefesinizi alacak ile sizlere yepyeni İlkbahar Çiçekleri capcanlı Duvar Kağıdı sahne bağımlısı olması planlandı! pekçok değişik bahar fotoğraf şeklinde sizlere en elverişli duvar kağıdı seçim imkanı vermek! Bu eşsiz en üst çözünürlüklü capcanlı duvar kağıdı beraberinde, telefon ekranında orada sanat ürünleri yaratmak inanılmaz büyüleyici karıştırma renkler beraberinde hoş bir çiçek sahnelerine keyfine varacaksınız. Bu görünüm sizlere esin edelim ile mükemmel doğanın uyanışı kutlamak olun. şayet sevgi bir şahıs amacıyla şahane bir armağan şeklinde bu hoş bedava Bahar Çiçekleri capcanlı Duvar Kağıdı kullanabilirsiniz! Kimse renkli bahar çiçekleri onlarca görünce kayıtsız kalacak! Çarpıcı al gül, narin, beyaz papatyalar, kokulu lavanta, sevimli taze lale veya egzotik orkide bir çelenk bir buket beraberinde sevgi ile aşk anlatım ederler.
Marka piyasada yepyeni soluk kesen bu gerisi duvar kağıdı alın, ile bir kere düş sizleri alan alacak manzaralar kaplı mükemmel yaprakları bir yaşam boyu deneyimi beraberinde özünüzü şımartın! Şimdi Bahar Çiçekleri capcanlı Duvar Kağıdı Çıkış; göz alıcı çiçek çiçek görme insanı hayretler ile sizleri soluk nefese bırakacak! açıklayacakolursak, şu tapta yüklemek arkadaşlarınız ile kodağınızla paylaşın ile hoş uyanmış doğada beğeni almak!

Bahar-cicekleri-Canli-Duvar1 Bahar-cicekleri-Canli-Duvar2 Bahar-cicekleri-Canli-Duvar3 Bahar-cicekleri-Canli-Duvar4 Bahar-cicekleri-Canli-Duvar5 Bahar-cicekleri-Canli-Duvar6 Bahar-cicekleri-Canli-Duvar7 Bahar-cicekleri-Canli-Duvar8

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle