Cep Uygulamalar

Bahçe Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 27 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 10.045

   

Bahce-Canli-Duvar-Kagidi1

Bahçe Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Live Wallpaper HD 3D – 1.0)

Bahçe Live Wallpaper güne yapmak amacıyla bu yerde ! şayet tabiat ile hoş görünüm seviyorsanız o vakit bu sizin amacıyla şahane bir HS olduğunu ! ” Bahçe Live Wallpaper ” dan yaz aylarında tatlı yeşil doğanın hoş sahne deneyimi ile her daim iyi bir ruh esnasında olması planlandı . özünüz amacıyla bir şey yapmalısınız , özünüzü günün hep hemen beğeni izin ! Bu inanılmaz dingin tabiat duvar kağıdı şimdi tamamen bedava alın – geri bırakmak , rahatlayın ile keyfini çıkarın !
– İnanılmaz Telefonunuz amacıyla 3D capcanlı duvar kağıdı !
– İnteraktif fonksiyonu :ekran ile yepyeni görüntüler üstüne dokunun anında hareket edecek !
– görünüm modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı var!
– Bu hoş , serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor !
indirme yönergeleri :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Yanıp söner ile ışık – Motion tutar zamanla değişiyor .
– Birkaç değişik temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz .
– HD çizelge ile açık GL .
– Optimize batarya Kullanımı .
– % 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– Bahçe Live Wallpaper tamamen yatay destekler ile tablet cihazlar birlikte telefonlar göz alıcı görünüyor
Şimdi düş edelim … Bu şehirde bir fazlasıyla sıkı ile stresli bir gün oldu ile kıyın dinlenmek amacıyla bulabilirsiniz … yalnızca dinlenmek gerekmektedir , lakin ne şekilde ? ” Bahçe Live Wallpaper ” kömek etmek amacıyla bu yerde ! inanılmaz ağaçlar ile çiçekler , hoş gül çalılar ile sonsuz yeşil çimler hep gün hoş tabiat özünüzü bakın. şayet peyzaj esasen bir tüm bilimsel olduğunu biliyor muydunuz ? Telefonunuzu çarpıcı ” şarki bahçeleri ” beraberinde Japon kültürünün bir dokunuş vermek , veya Japonya’da bulunabilir kuru taş ” Zen bahçeleri ” almak . Ne olursa olsun seçtiğiniz ne , tablet yahut telefon ekranı göz alıcı bakacağız . hem de meditasyon ile rahatlama amacıyla tasarlanmıştır. Budist tapınak bahçelerinde huzurunuz bulabilirsiniz . tabii şeklinde kılganize ile anksiyete yatıştırmak amacıyla teşkil edilen dahi Çin bahçeleri bedava şeklinde görüntü güzelleştirmek mümkün . şayet zeytin ve Akdeniz ülkelerinde yer alan başka tatlı yeşil bitki zengin ” zeytin bahçeleri ” beraberinde telefonunuzu süslemek istiyorsanız , ” Bahçe Duvar Kağıdı ” sizin amacıyla idealdir . Zorlu bir günün arkasından , bizler ile ne kıvrımlı yolları , hoş ” al gül ” hoş çalılar , mor orkideler veya belki merkezinde bir çeşme veya bir balık gölet beraberinde huzurlu yeşil bir bahçe bundan sonra iyi kaçabilir bir yere ihtiyacım var ? veya ayrıcalıklı bir havuz ? şayet çay seviyorsanız , sizlere istek vakit bakışları bir ” çay bahçesi ” mümkün . Yaz , bahar , sonbahar yahut kış bahçesi ? sizlere beğeni ne olursa olsun , bu görüntünün çeşit telefon ekranında ne bırakmak seçmek amacıyla kimin sensin . yalnızca olanakları düş ! Bir gün Fransa’daSun yürüyüş ile bir sonraki , Provence özünüzü bulabilirsiniz , hem de bir ” Sky Garden ” veya ” Kelt bahçe ” mümkün … sizlere tamamen kalmış!
Yeşil bitkiler , ağaçlar , soluk kesen görünüm , kuş sesleri ile al , pembe , mor veya sarı renkte inanılmaz çiçek ton beraberinde lakin hoş bir doğada dinlenmek amacıyla bundan sonra iyi bir alan ne demektir ! ne şekilde bir ” lavanta bahçesi ” baresinde ? tabiat yalnızca şaşırtıcı ! bundan sonra aşırı vakit kaybetmeyin , bedava Android ™ amacıyla bu mükemmel uygulamayı yüklemek ile anında ayrıcalıklı cennet tadını çıkarın! onu sevgi olması planlandı ! Deneyin ile özünüz görün ! ” Çiçek bahçeleri ” en hoş resimleri beraberinde akıllı telefon görüntü güzelleştirmek ile huzur da diğer stresli bir günün hep an mümkün ! Bu piyasadaki en iyi programı olduğunu özünüz görün!

Bahce-Canli-Duvar-Kagidi2 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi3 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi4 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi5 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi6 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi7 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi8 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi9

Bahce-Canli-Duvar-Kagidi11

Bahçe Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Happy, inc. – 1.3)

♥”Bahçe capcanlı Duvar Kağıdı”♥ Telefonunuz amacıyla en hoş gerisi duvar kağıdı! Bu bedava program şimdi indirerek bütün bahar sevincini ile güneşin sıcaklığını ile hep gün bahçe resimleri kaytadan yapmak getirmek hoş bahçe çiçekleri beraberinde masaüstü dekore yapabilirsiniz. Lale, gül, menekşe – seçtiğiniz, bu yepyeni duvar kağıdı almak ile hangi yerde olursanız olun bizzat çiçek cennet yapmak. yalnızca bir bahçe bakmak ile evde hissettirecek! bedava şeklinde bu uygulamayı indirin ile mutlaka bir mükemmel vakit geçireceksiniz!
♥ değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
görünüm modunda ile ev görüntü geçiş hep ikisi amacıyla ♥ tam katkı!
Bu cep telefonu amacıyla ideal bir capcanlı duvar kağıdı. Ekranda dokunun vakit, yepyeni bir çiçek görünür! değişik resimler – gerisi stilleri beş türü mevcuttur! süratli, olağan, asta: yüzen maddelerin hız üç tip de mevcuttur!
Android ™ amacıyla bu bedava program güzelliği ile sadeliği beraberinde gözlerinizi kamaştıracak. Bir bahçe Bu animasyonlu duvar kağıdı mükemmel renk ile ayarları tasvir edilir. anında indirin ile bu gerisi duvar kağıtları HD sizin mümkün. ‘Güller al menekşeler mavidir’, ♥”Bahçe capcanlı Duvar Kağıdı”♥ yalnızca sizin amacıyla yapılır!
En iyi duvar kağıtları yalnızca bir dokunuş. Eğlenin ile bu android capcanlı duvar kağıtları beraberinde özünüzü tadını çıkarın! , yalnızca sahiptir olmak yüklemek etrafında en iyi duvar kağıdı olduğu amacıyla indirmeyin. Bu keyifli ile hoş arka duvar kağıtları HD sizin yapmak ile pişman olmayacaksınız.
her daim arka bahçesinde bu vb. olacağını düş mi? pekala hayallerini bu şaşırtıcı duvar kağıdı arka HD yalnızca bir göz olan beraberinde, hakikat oldu. Bir yürüyüş dinlenmek ile almak amacıyla sıkı bir günün vakit yoksa, bu hoş duvar kağıtları bakıyor ile güllük gülistanlık vb. ömür yaşayarak özünüzü rahatlatmak mümkün. Bir ekranda dokunun ile yepyeni bir çiçek hoş bir gerisi görünür, yalnızca bahçe ile göz alıcı kokusu düşlemek var. Dışarıda kış mümkün lakin elinizde bahar olması planlandı! her daim büyük güzellik huzurunda kalacaktır.
Son şeklinde sizlere doğanın bundan sonra yakın getiren yalınç bir yol var! pek çok şahıs bahçe ile bahçe beraberinde uğraşmak ile bu düşkü onları sulh ile neşe getirir hakikat sevgiyi bulmak. Bahçe tabiat beraberinde bağlar ile onları rahatlamak ile çiçek ile göz alıcı renk mükemmel kokular beğeni yapar.
her daim bir “gül bahçesi” olmasını istedi, bundan sonra sonra bu göz alıcı bahçe ile çiçek görüntüleri bir yaşam boyu bir tecrübe getirecek. Nereye giderseniz gidin sizlere Ekranda bu “bahçe resimleri” mümkün.
şayet bahçe ilgi çekmek amacıyla sevmiyorum veya bir yoksa, yapmanız ihtiyaç olan tek şey bu bedava uygulamayı yüklemek ile bundan sonra sonra parmağınızı ekranda dokunun ile ne vb. seçmektir! ise vakit kaybetmeyin, olsun ♥”Bahçe capcanlı Duvar Kağıdı”♥ ile bizzat cennet yapmak – keyfini sonsuz bahar!

Bahce-Canli-Duvar-Kagidi12 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi13 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi14 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi15 Bahce-Canli-Duvar-Kagidi16


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle