Cep Uygulamalar

Barkonot Full Apk indir

Kategori : Android Alışveriş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 17 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 894

   

Barkonot1

Barkonot Full Apk indir

Barkonot programı bir barkod okuyucudan fazlasıyla bundan sonra fazlasıdır. Alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirmeyi hedeflemektedir. Alışveriş sırasında en fazlasıyla merak edilen sorular olan; fiyat elverişli mu ile üründen mutlu kalırmıyım sorularını yanıtlamaktadır. Güvenilir kaynaklardan alınan pazar ederi bilgisinin beraberinde, hepsi kullanan kimse tarafından girilmiş görüşler sizlere alışverişinizde bir klavuz kalacaktır. hem de “En İyiler” kısmında müşterilerin en fazlasıyla ilgilendikleri eserleri izleme edebileceğiniz vb. satın aldığınız bir üründe mesele yaşarsanız “Ürünü yakınma Et” butonuna basarak üreticiye yahut satıcıya saniyeler içerisinde memnuniyetsizliğinizi bildireceksiniz.
program şuan beta versiyon şeklinde sizlere sunulmuştur. Veritabanımızı ile uygulamayı geliştirmeye sürek ediyoruz. program alakadar geliştirilmesini istediğiniz mevzuları veya bizimle paylaşmak istediğiniz yorum yahut şikayetlerinizi lütfen bize yazınız.
detaylı açıklama amacıyla sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Uygulamayı kullanmakla alakadar yaşadığınız sorunları bize kullandığınız telefon modeli beraberinde beraber iletisim@barkonot.com adresinden ileterek uygulamanın gelişimine katkı olabilirsiniz.

Barkonot2 Barkonot3 Barkonot4 Barkonot5 Barkonot6

Şifre: 123 Giriniz.
Barkonot Full Apk indir1 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle