Cep Uygulamalar

Benim Telefon Bulmak Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 13 Mart 2014 - Okunma Sayısı : 1.396

   

Benim-telefon-bulmak

Benim Telefon Bulmak Full Apk indir

Telefonumu bul : kaybolan telefonunuzu , çalıntı telefon yahut yanlış cep telefonu yahut Droidi bulmak ile izlemek. Benim telefon bulur telefonları ile Droids kaybetti bulun. şayet sürekli telefon misplace musunuz ? şayet öyleyse , o vakit benim telefon sizin için app bulmak ! Benim telefon da eşinizin telefonunu ile / yahut çocuk telefonlar, cep telefonları ile Droids bulabilirsiniz bulun. Benim telefon indirmek asandır ile hem de , aramak cep telefonu numaralarını iz yahut mobil cihazlar telefon numaralarını aramak ters telefon yapalım bonus özellikleri içerir bulun.
Telefonunuzu kaybettiniz?
Bir yitik telefon kaygı verici . Sizin yahut bir kodak üyesi cep telefonunu kaybetti olsun ,önemli olan süratli bulmaktır. Bul benim telefon yitik telefon alma kolaylaştırmak amacıyla navigasyon yardımı sunmaktadır .
Çalıntı telefon ?
Benim telefon asan bir çalıntı telefon takip etmek ile bulmak amacıyla yapar bulun. Bu telefon tracker programı bir seyir fonksiyonu içerir ile süreceyer app çalıştığı vb. , süratli ile asan bir çalıntı telefon bulmanıza destek mümkün .
Droidi kaybettiniz?
Telefonumu bul yitik Droid izleyebilirsiniz . yalnızca bir kodak üyenin telefon değerlendirmek ve eksik Droid bulun. Süreceyer app çalıştığı vb. , benim telefon bitmemiş mobil aygıt amacıyla son aşama gerçek bir konum ile navigasyon yardımı sağlayabilir bulabilirsiniz .
Telefon tracker
Bulmak benim telefon app büyük bir fonksiyonu bitmemiş bir yitik veya çalıntı cep telefonu takip etmek ile bulmanıza destek olmak amacıyla yeteneğidir . App bulmak benim telefon harita üzerinde telefon konumunu takip etmek ile görüntülemek amacıyla cep telefonu şirketleri güvenli verileri kullanır . Not : Bu ​​işlevin çalışması amacıyla ,benim telefon programı telefonunuzda ile takip etmek veya bulmak istediğiniz kişinin telefon hatta yüklü olması gerekir bulabilirsiniz .
takip etmek ile cep telefonları bulmak
Bul benim telefon gerçek telefonlar bulmak amacıyla state – of- the-art GPS teknolojisini kullanır . Not : Bu ​​işlevin çalışması amacıyla ,benim telefon programı telefonunuzda ile takip etmek veya bulmak istediğiniz kişinin telefon hatta yüklü olması gerekiyor bulmak eklemek, bu yüzden tüm kodak üyelerinin cep telefonu benim telefon app bulmak ile droid’leri.
Bonus Özellikler: Telefon sorgulama , cep telefonu numarası iz ile ters telefon araması :
Cep telefonu denilen şahıs ( mesela , sizin gencecik ) hangi yerde olduğu merak ediyorsunuz ? Gelen aramanın cep telefonu numarası iz ile / yahut ters telefon araması tamamlamak ister misiniz? Benim telefon destek mümkün bulmak . Not : Bu ​​işlevin çalışması amacıyla ,benim telefon programı telefonunuzda ile takip etmek veya bulmak istediğiniz kişinin telefon hatta yüklü olması gerekiyor bulmak , bundan dolay güvenilir bütün kodak üyelerinin cep telefonu benim telefon bulmak eklemek olun ile Droids .
Benim telefon kurulum bul :
1-Telefonunuzda benim telefon program bulmak yükleyin.
2- Bir hesap oluştur
3-Kişinin telefon içinhücre sayısını sağlayın takip etmek istiyorum
4-Bizler ( bu emniyet içincep telefonu taşıyıcıları tarafından lazım tastik amacıyla soran ,numaraya bir kısa bildirim göndereceğiz
5-Kısa süredekişimetin çağrı alır ile evet cevabı vb. , bir düğmeyebasarak istediğiniz vakit bizzat telefon bulabilirsiniz.
ne şekilde benim telefonu telefonları bulmak buluyor :
Bu çeşit CSI yahut Law & Order vb. TV şovları ” nirengi ” duymuş olabilirsiniz . Bu ne şekilde da , hakikat hayatta benim telefon ürünleri bulmak ! Bir cep telefonu kule arasındaki mesafeyi bildiğiniz vb. cep telefonu şirketleri , cep telefonu yeri var . Benim telefon cep telefonu şirketlerinin bu verileri koruma altına alır ile bizim harita üstünde sizlere gösterir bulun.

Benim-telefon-bulmak1 Benim-telefon-bulmak2

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle