Cep Uygulamalar

Bilgi Yarışması Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 13 Mart 2014 - Okunma Sayısı : 1.273

   

Bilgi-Yarismasi

Bilgi Yarışması Full Apk indir

Bedava ödüllü hakikat açıklama yarışı. Güncelle tuşu beraberinde program güncellemeniz lazım olmaksızın binlerce sorudan oluşan database sürekli yenilenecek. oyun içinde puanlar gerçek cevabın yanı sıra kısa süreli cevaplarla artıyor. İyi eğlenceler.
Hep kategoride binlerce şahıs beraberinde yarıştığınız, tamamen yepyeni, resimli bir arayüzle karşınızdayız. Oyuna aslını korumuş sorularınızı gönderebilirsiniz. Oyun sorularını güncelle butonuna basınca çevrimiçi serverdan güncelliyor. Sık sık yepyeni sorular beraberinde karşınızda olacağız.
Bizlere sorulmasını istediğiniz soruları gönderebilirsiniz. Sizin sorularınızı da mutlaka ekleyip orijinal sual hazinemizde alan almasını sağlamaya çalışacağız.

Yakında ekleyeceğimiz yepyeni kategoriler ile çevrimiçi oyun amacıyla güncellemeleri otomatik seçin yahut sürekli izleme edebilirsiniz.
Anahtar kelimeler: müsabaka, Aptallık testi, IQ testi, Büyük Risk, açıklama yarişmasi, Eyvah Düşüyorum, Bilmece, Bulmaca, umumi kültür, KPSS, eğlence, yarışma, tarih, sinema, yerli, yabancı, spor, kim milyoner olmak ister, coğrafya, sual, yanıt.
Uygulamanın versiyon 2.0 olduğunu da dikate alarak yorum ile önerilerinizi bizlere ulaştırmanızdan mutluluk duyarız. Uygulamanın update’leri beraberinde kusursuz duruma getirmemizde bizlere destek olduğunuz amacıyla teşekkürler.

Bilgi-Yarismasi1 Bilgi-Yarismasi2 Bilgi-Yarismasi3 Bilgi-Yarismasi4

Şifre: 123 Giriniz.

Bilgi-Yarismasi-Concept-Factory

Bilgi Yarışması (Concept Factory) (v:1.5)

açıklama yarışı öğretici ile eğlendirici bir programdır. yaygın sual havuzuna sahiptir farklı mevzular hakkındaki sorular beraberinde deneme modu bölümünde dilediğiniz denli bedava şeklinde yarışabilir ile bilginizi deneme yapabilirsiniz.
bedava deneme moduna ek şeklinde eskiden belirlenecek periyotlarla yapılacak yarışmalar beraberinde başka kullanan kimseler beraberinde yarışabilir ile bizden bu periyot amacıyla belirlenecek ödülü kazanabilirsiniz.
En en üst skor yer yarışmacı yarışmayı kazanır.
Yarışmadaki gaye sorulara olabilir olabildiğince kısa sürede yanıt verebilmektir. hep sual amacıyla kazanılan skor ölçüsü sual ile yanıt süresi arasındaki zamana bağlıdır. Bir sual amacıyla maksimum müddet 20 saniyedir. Yarışmadaki sorular rastgele mevzular baresinde gelecektir. Yarışmada sizlere kömek için verilecek, herbirini bir defaya mahsus kullanabileceğiniz biri birinden değişik 3 tane joker hakkına sahipsiniz. %50 joker hakkı beraberinde soruda yanlış olan iki tane şıkkı alternatifler içerisinden çıkarmaya fayda. Seyirciye Sor joker hakkı beraberinde sizden evvelki kullanıcıların bu soruya verdiği cevapların şıklara bakarak yüzde şeklinde dağılımını gösterir. Pas Joker hakkı ise var soruya yanıt vermeden diğer bir soruya geçip yarışmaya sürek edebilmenizi sunmaktadır.

Bilgi-Yarismasi-Concept-Factory1 Bilgi-Yarismasi-Concept-Factory2 Bilgi-Yarismasi-Concept-Factory3 Bilgi-Yarismasi-Concept-Factory4 Bilgi-Yarismasi-Concept-Factory5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle