Cep Uygulamalar

BINGO Blitz – FREE Bingo+Slots Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 09 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 699

   

BiNGO-Blitz-FREE-Bingo-Slots

BINGO Blitz – FREE Bingo+Slots Full Apk indir

Android mobil ile tablet cihazlarda  ücretsiz. Ödüllü BINGO & Yuvaları oyunu indirin! bizler 30+ beynelminel temalı odalar, ayrıcalıklı odaları ile Yuvaları da dahil olmak amacıyla 50’den aşırı coşku verici odalar, var! Bizler hep hafta sık sık kaytadan hakimiyet yepyeni muhteva eklemek! BINGO Blitz bugün oynayın!
Wi-Fi bağlantısı iyi oyun deneyimi amacıyla önerdi.
BINGO Blitz vb. power-ups, toplama unsurları, başarıları ile benzersiz ile bağımlılık yapıcı Bingo deneyimi oluşturmak amacıyla fazlasıyla bundan sonra coşku verici bir arcade şekli oyun özellikleri beraberinde bingo klasik oyun karıştırır.
Gerçek Zamanlı Multiplayer
Bağlayın ile evren çapında oyuncular milyonlarca karşı oynamak! Oyunda-ve başka tombala oyuncular beraberinde gerçek-zamanlı şeklinde siz DAUB yaparken yahut mermi arasında söyleşi. Tablet yahut akıllı telefon üstünde bir seferde 4 karta denli oynayın!
OYUN-DEĞİŞEN GÜÇ-UPS
Bingos, boost puanları bir çağlayan sebep mümkün power-ups bir sıra beraberinde sizin lehinize tahmin eğin ile oyun durumunuzu yükseltmek.
gezi GLOBE ile TAM KOLEKSİYON
eşsiz hedefleri, koleksiyonları, kupa ile ödüller beraberinde bundan sonra aşırı 30+ beynelminel Bingo odaları vasıtasıyla evren çapında gezi!
Slots Oyunu
bizzat koleksiyonları ile başarıları beraberinde temalı slot odalardan birinde, hep spin.
Mevsimsel Odalar
hep vaziyet amacıyla bir BINGO ile yuvaları odası – bizler mevsim ile tatil amacıyla kısıtlı vakti odaları sunuyoruz!
Çapraz-Platform Oyunu
Kredileri, anahtarlar, power-ups, ile ihtiyacınız olması planlandı hep şeyi Facebook amacıyla BINGO Blitz hesabınızı bağlayın ile profilinizi senkronize.

BiNGO-Blitz-FREE-Bingo-Slots1 BiNGO-Blitz-FREE-Bingo-Slots2 BiNGO-Blitz-FREE-Bingo-Slots3 BiNGO-Blitz-FREE-Bingo-Slots4 BiNGO-Blitz-FREE-Bingo-Slots5 BiNGO-Blitz-FREE-Bingo-Slots6 BiNGO-Blitz-FREE-Bingo-Slots7

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle