Cep Uygulamalar

Bira Canlı Duvar Kağıtları Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 27 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.111

   

Bira-Canli-Duvar-Kagitlari1

Bira Canlı Duvar Kağıtları Full Apk indir

♥ ‘Bira capcanlı Duvar Kağıtları’ ♥ bu lezzetli, soğuk içecek beş HD arka beraberinde yenilemek amacıyla bu yerde! Şimdi bu yepyeni uygulamasını indirin ile hangi yerde olursanız olun malt likörü bir bardak tadını çıkarın! Ekranınızda bir göz atın vakit bu inanılmaz fotoğraflar ağzınızı su gerçekleştirecek! Bubbles keyfi tam yapma, masaüstünüzde yüzer! Bu lezzetli arka uzun müddet hoşça zaman geçirebilirsiniz! Bir bira fıçısı üzerinde kalın, beyaz köpük sizlere en lüks bira içme bir hassasiyet verecektir! Piyasadaki en iyi bira capcanlı duvar kağıdı – şimdi indirin ile özünüz görün!
Bu alkollü içecek hakikat bir aşığı iseniz, bu duvar kağıdı arka sizin amacıyla gerçek bir şey mevcuttur! Taze demlenmiş bira soğuk bir bardak beraberinde beş şaşırtıcı HD gerisi beraberinde masaüstü özgünleştirme! her daim sizinle bizzat bira cam var! üzerine görüntü ile beyaz köpük üstünde yüzen baloncuklar deneyiminizi tam yapar! Sizin soğuk bir bira fıçısı gelip olsun! hep yerde yepyeni arka taşımak ile her daim elinizin içinde bir kadeh! En sevdiğiniz lager hayaledin ile her daim bu ferahlatıcı bira bir bira bardağı var! Bira severler, birleştirmek ile bu serin eğlendirici bir program tadını çıkarın!
♥ değerlendirmek amacıyla : Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
♥ Portre ile görünüm modunda hatta tam katkı!
indirin ♥ ‘Bira capcanlı Duvar Kağıtları’ ♥ ile bir nefis, soğuk içecek bir fıçı vb. ekranınızda görünmesi! Günlük yaşamın bütün sıkıntılara bir mola ile taze, soğuk lager hoş bir cam var – telefonunuzda! Olsa da, dikkatli olun – bu gerçekçi “HD duvar kağıtları” en sevdiğiniz alkollü içecek köpük dalmak istiyorum gerçekleştirecek! Şimdi bu bedava uygulamayı alın ile onu vb. hissediyorum vakit bu ferahlatıcı malt likörü bir bira bardağı tadını çıkarın!
Telefonunuzu bakmak vakit sizlere kuvvetli, kuru koyu bira yahut hafif lager bir bira bardağı tercih ayrım etmez, bu ağız sulandıran gerisi resimleri sizleri serinletecek! şayet bedava bir bira duvar kağıdı arıyorsanız, şimdi bu yepyeni program yüklemek ile piyasadaki en iyi capcanlı duvar kağıtları var! bedava içecek anında alın! Bu serin duvar kağıtları HD tazelik karşı olabilir olmayacaktır! bizler herkes amacıyla bir bira fotoğraf var – favori seçin ile ufak kabarcıklar ekran üstü ne bütün yol doldurmak izlerken rahatlayın! şayet susuz ise, bir bardak kapmak arkanıza yaslanın ile keyfini çıkarın!
Güzellik bira sahibinin gözünde, bu nedenle her daim cebinizde taze demlenmiş bira soğuk bir bardak taşımak! şayet yepyeni bir animasyonlu gerisi arıyorsanız, yalnızca piyasada özdeş önceden şeyler sıkılmış iseniz, bu sizin amacıyla şahane birisi! Taze demlenmiş bira fotoğraf hemen gülümseme yapar! Bir bira bardağı tut ile dünyanın en meşhur içeceklerinden birisi bu HD arka beraberinde bütün endişeleri unutun! Bu bedava uygulamayı indirin ile görüntü yepyeni ile orijinal bir manzara vermek! Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıtları! Arkadaşlarınız ile kodağınızla eğlendirici paylaşın!
indirin ♥ ‘Bira capcanlı Duvar Kağıtları’ ♥ ile beş fevkalade duvar kağıdı “arka plan” beraberinde özünüzü yenileyin! şayet ‘ iBeer bedava capcanlı Duvar Kağıtları’ beğeni varsa, Android™ amacıyla bu 2.013 bedava program seveceksin! anında alın ile ufak kabarcıklar da cam köşesinde köpük şahane ölçüsü oluşturmak izlemekten beğeni! HD duvar kağıtları en iyi şeklinde bu animasyonlu gerisi seçin! Bu masaüstü arka telefonunuzun ekranında başlayarak, hep şeyi bundan sonra iyi yapar! Piyasadaki en iyi bira capcanlı duvar kağıdı – şimdi indirin ile özünüz görün!

Bira-Canli-Duvar-Kagitlari2 Bira-Canli-Duvar-Kagitlari3 Bira-Canli-Duvar-Kagitlari4 Bira-Canli-Duvar-Kagitlari5 Bira-Canli-Duvar-Kagitlari6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle