Cep Uygulamalar

Bizim Çiftlik Sahil Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 03 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 1.267

   

Bizim-Ciftlik-Sahil

Bizim Çiftlik Sahil Oyunu Full Apk indir

Kendi çiftliğini şimdi kurabilirsin! Bizim Çiftlik Sahil’de çeşit çeşit ekinler yetiştirip, biri birinden lezzetli yemekler yapabilir ile bu yemekleri Dünya’nın hep yerinden oyunculara satabilirsin!
Bizim Çiftlik Sahil Facebook’un en fazlasıyla oynanan oyunlarından Bizim Çiftliğimiz’in yapımcıları tarafından hazırlanmış, hoş ile eğlendirici bir çiftlik simülasyonudur. Basit kontrolleri ile dokunma ile çalışan arayüzü beraberinde saniyeler içeriğinde oynamaya başlarsınız. Sadece tek bir dokunuşla ekinlerinizi ekin, büyütün, ile toplayın. Hoş grafikleri ile etkileyici ses efektleriyle hep yaştan oyuncularımıza, eğlendirici vakitler geçirmeyi vaat etmektedir. Bizim Çiftlik Sahil‘de üretebileceğiniz 200’den aşırı ayrıcalıklı meyve, sebze mevcuttur. Çiftçilik görevlerini bitirin ile ekinlerinizi satarak, etraftaki en iyi çiftçi siz olun! bizzat tohumlarınızla ürettiğiniz ürünlerden, bizzat mutfağınızda yaptığınız yemekleri, arkadaşlarınızla paylaşın, mükemmel bir oyun keyfi yaşayın!

Bizim-Ciftlik-Sahil1 Bizim-Ciftlik-Sahil2 Bizim-Ciftlik-Sahil3 Bizim-Ciftlik-Sahil4 Bizim-Ciftlik-Sahil5 Bizim-Ciftlik-Sahil6 Bizim-Ciftlik-Sahil7 Bizim-Ciftlik-Sahil8

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle