Cep Uygulamalar

BlaBlaCar – Yolculuk Paylaşımı Full Apk indir

Kategori : Android Seyahat ve Yerel Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 997

   

BlaBlaCar-Yolculuk-Paylasimi

BlaBlaCar – Yolculuk Paylaşımı Full Apk indir

Şehirler arası yolculuklarında BlaBlaCar beraberinde tutum etmeye başla! BlaBlaCar hem hesaplı hatta eğlendirici şehirler arası yolculuklar yapmanı tanıyan en iyi bedava programdır. Dünya çapında 10 milyonu aşkın üyesi yer alan BlaBlaCar’ı bundan sonra Türkiye’de de güvenle kullanabilirsin!
BlaBlaCar, bizzat vasıtası beraberinde gezi edecek ile boş koltukları olan sürücülerle özdeş yöne gezmek isteyen yolcuları buluşturur, böylelikle iki yan da masraflarını paylaşmış olabilir.
YOLCULUK TEKLİF ET: Dünyanın en ucuz olmayan benzin fiyatlarını ödediğimiz Türkiye’de bundan sonra şehirler arası yolculuk yaparken aracında boş koltuk kalmasın! Aracına BlaBlaCar topluluğundan güvenilir bir yolcu alarak hem yakıt masraflarını paylaşıp hatta fazlasıyla bundan sonra eğlendirici bir yolculuk yapabilirsin.
YOLCULUK BUL: Hemen hemen her gün sisteme sunulan binlerce yolculuk içerisinden sorgulama yap ile senle özdeş yöne giden birisini bul. Son dakikada dahi piyasadaki en elverişli fiyata şehirler arası yolculuk yapabilirsin. BlaBlaCar yolculukları otobüs yolculuklarına bakarak bundan sonra rahat, süratli ile aynı anda fazlasıyla bundan sonra hesaplıdır. En fazlasıyla tercih edilen güzergahlarımız: İstanbul – Ankara 35 TL, İzmir – İstanbul 44 TL, Ankara – İzmir 46 TL.

BlaBlaCar’ın akıllı ile pratik özellikleri sayede yolculuklarını kılganize etmek fazlasıyla yalınç, süratli ile güvenilirdir.
★ aza profilleri: Kiminle yolculuk paylaşacağın fazlasıyla mühim, işte bundan dolay hep üyemizin doğrulanmış bir toplumsal profili bulunuyor. aza profillerinde fotoğraflar, özgeçmiş, eski yolculukların puanlamaları ile görüşler, doğrulanmış cep telefonu numarası beraberinde beraber şayet üyemiz şoför ise aracının özellikleri bulunur. BlaBlaCar’a aza olmak amacıyla Facebook beraberinde bağlanmak zorunludur, böylelikle yolculuk yapacağın kişiyi fazlasıyla bundan sonra yakından tanıyabilirsin.
★ Sıralama ölçütü: BlaBlaCar, milyonlarca kullanıcısının biri birine verdiği puanları ile yorumları barındıran güvenli bir topluluk yaratmıştır. Üyeler yalnızca bir yolculuk paylaşımı yaptıktan sonra biri birine skor verebilir, böylelikle profillerdeki skor ile görüşler fazlasıyla bundan sonra güvenilir ile doğrudur.
• hakimiyet sende: Kiminle yolculuk paylaşacağının kararını yalnızca sen verirsin. aza profillerden yararlanarak yolculuk dostun olabilecek kullanıcılara göz atabilir, bundan sonra sonra istersen vasıta paylaşımı ayarlamak amacıyla onunla iletişime geçebilirsin.
★ Yalnızca bayanlar: BlaBlaCar sisteminde pek çok emniyet unsuru bulunmasına karşın bayan üyelerimizin yolculuklarını bir erkek beraberinde paylaşmayı tercih etmeyeceği durumlar mümkün. onu düşünerek yalnızca bayanlar özelliğimizi yarattık. Bu bilhassa, yolculuk detaylarında “sadece bayanlar” seçeneğini işaretleyerek yolculuğunun yalnızca bayanlar tarafından görülmesini sağlayabilirsin.
★ Ücret ölçme: BlaBlaCar yakıt giderlerini göz önüne alarak hep yolculuk amacıyla otomatik şeklinde öğüt edilen ücret miktarını hesaplar. Hesaplanan ücreti yalnızca belirli sınırlar dahilinde değiştirebilirsin, böylelikle sürücülerin yolculuk masraflarından fazlasını kazanmaları engellenir.
★ Mesajlaşma: BlaBlaCar’ın mesajlaşma yöntemi, yolculuk organize eden üyeler arasında direk iletişimin basitce kurulmasını sunmaktadır.
★ Dokun-Ara: Bu özellik beraberinde program içeriğinde tek bir tuşa basarak yolculuk paylaşmayı düşündüğün bir diğer üyemizi direk arayabilirsin.
★ Harita: Kalkış ile varış noktalarını ile yolculuğun rotasını haritadan görebilirsin.

Yolculuk paylaşımına dayanan yepyeni bir ulaşım ağı olan BlaBlaCar sayede bundan sonra Türkiye’de de şehirler arası yolculuk fazlasıyla bundan sonra pahalı olmayan ile asan. Hem öğrencilerin hatta çalışanların gözdesi BlaBlaCar’la Avrupa’da hep ay bir milyonu aşkın şahıs yolculuk yapıyor – açıklayacak olursak hem paradan tutum etmekte, hatta keyifli bir yolculuğu paylaşmış olmaktadır!

BlaBlaCar-Yolculuk-Paylasimi1 BlaBlaCar-Yolculuk-Paylasimi2 BlaBlaCar-Yolculuk-Paylasimi3 BlaBlaCar-Yolculuk-Paylasimi4 BlaBlaCar-Yolculuk-Paylasimi5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle