Cep Uygulamalar

Blood Assault 3D Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 15 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 1.281

   

Blood-Assault-3D

Blood Assault 3D Full Apk indir

Kan Kaymakam Savaş 3D” yüksek seviye bir 3D first-person shooter oyunu. Oyunun Enkarnasyon’un cesur bir asker olması planlandı, AK47 ile M4 Desert Eagle sıcak uyarıcı bir tecrübe katiyen gerçek Atışları ile ne olursa olsun ne şekilde erişim, hatta kuvvetli bombası başka hafif ile ağır silah! Vücudunuz şimali Afrika çölde savaşın sıcağında oyun içerisinde yürütülen bu karmaşık arazi sizin araştırma ihtiras tutuşturmak olabilir olması planlandı, süratli bir biçimde silahlarını aldı, ile böylelikle ateş hattının sonuna denli !
Oyun Özellikleri:
Oyun ile CS atış oyunları umumi hissediyorum fazlasıyla birbirine benzeyen, yalnızca yalınç bir dövüş stili kullanarak, bir arada oynayarak özdeş hassasiyet değil, toy oyuncular anında başlarsınız!
Gun çekim oyunu düşman atış, parasal ödüller amacıyla para alacak vakit büyük bir ferahlık mevcuttur yalnızca, fazlasıyla basittir, uzman oyun boşluk kıyın olmamalı.
Oyunu soyguncuları sayısını ile zorluk istediğiniz derecede karşılamak amacıyla entelektüel NPC ayarlayabilirsiniz, aynı anda değişik silah ile yerine farklı seçebilirsiniz. bilhassa makineli tüfek, farklı tam yukarı ivme beraberinde silah oyunun pek çok değişik türleri.
İyi bir atıcı şeklinde, doğal ki, seçmenize izin klasik çöl savaş haritaların oyun içerisinde, değişik bir çekim keyfi yaşayacaksınız.
Oyunu gerçekçi sahneleri, çevik savaş modu, sıkı savaş sahneleri dolu dünyanın en iyi, süratli ritim, umumi hassasiyet ile yalınç, düz bir yazılım kontrole sahiptir, FPS oyunları seyrek eğlendirici.

Blood-Assault-3D1 Blood-Assault-3D2 Blood-Assault-3D3 Blood-Assault-3D4 Blood-Assault-3D5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle