Cep Uygulamalar

Blynr Canlı Sonuçlar Full Apk indir

Kategori : Android Spor Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 08 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.024

   

Blynr-Canli-Sonuclar

Blynr Canlı Sonuçlar Full Apk indir

Bu program üstünden tüm liglerdeki maçları, malumatları ile neticelerini izleme yapabilirsiniz. İddia oynayacaksınız ile bunun amacıyla bayiye gidecek denli zamanınız yoksa o vakit sizde Bilyoner Kupon uygulamasını tercih etmelisiniz. Bu program sayede bundansonra sizde Android tabanlı cihazınızdan iddia oynayabileceksiniz.
Blynr Canlı Sonuçlar Uygulamasının sizlere sunduğu tek özellik bununla da sınırlı kalmıyor. Bunun birlikte maçların skorlarını capcanlı şeklinde izleme edebiliyor ile takımlar baresinde açıklama edinebiliyorsunuz. İddia oynayacağınız vakit ekip istatistiklerini merak ediyorsanız bunlara da bakabiliyorsunuz. Bu da sizlere büyük bir fayda sağlamakta. program sizlere tamamen bedava bir biçimde sunuluyor. hem de program fazlasıyla aşırı bellek kaplamadığı amacıyla yöntemi yormuyor ile cihazınızın başarı yitirmesine sebep olmuyor. Blynr Canlı Sonuçlar uygulamasını kullanabilmeniz içinse yalnızca internet bağlantınızın olması ehil kalacaktır.

Blynr-Canli-Sonuclar1 Blynr-Canli-Sonuclar2

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle