Cep Uygulamalar

BorsaCepte Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 777

   

BorsaCepte

BorsaCepte Full Apk indir

Borsacepte beraberinde mobil erişiminizin olduğu hep yerden portföyünüze ulaşıp hakikat zamanlı şeklinde muamele yapabilir; pay senedi ile vob verilerini, piyasalardaki son gelişmelerle beraber izleme yapabilirsiniz.
Borsacepte beraberinde pay senedi, VOB ile Tradebox hesaplarınızda muamele yapabilirsiniz.
Uygulamanın widget özelliğini kullanarak, cihazınızın ana ekranında bizzat seçeceğiniz, güncelleme sıklığını belirleyebileceğiniz kıymetlerin fiyatlarını izleme yapabilirsiniz.
“Sayfam” bölümünde, bizzat seçeceğiniz menkul kıymet izleme listenizi oluşturabilirsiniz. izleme listenizdeki menkul kıymetlerin ayrıntı, çizelge ile ilişkili haberlerine ulaşabilir, fiyat ile haber alarmı kurabilirsiniz.
“Piyasalar” bölümünde, İMKB, VOB, En fazlasıyla düşen ile yükselen pay senetleri, evren Endeksleri, özgür pazar döviz, Pariteler, TC Merkez Bankası kurları, İMKB ödence piyasası verileri, Eurobondlar, spot piyasaları ile o gün açıklanacak tutumsal verilerin olduğu tutumsal Takvimi bulabilirsiniz.
“Haberler” bölümünde, kategorilendirilmiş pazar ile evren haberlerini, uzman ile analistlerimizin hazırladıkları periyodik raporları ile o gün açıklanacak tutumsal verilerin olduğu tutumsal Takvimi bulunmaktadır. hem de beklediğiniz tutumsal data açıkladığında sizlere bildirmesi amacıyla takviminize hatırlatıcı ekleyebilirsiniz.
“Borsacepte” bölümünde, pay ile VOB portföyünüzü, bakiyenizi görüntüleyebilir,;alım-satım emri verebilir, bundan sonra eski verilen emirler üstünde farklılık ile iptal yapabilir, zincir komut bağlayabilirsiniz. Alım satım ayarlarınızı kaydederek bundan sonra süratli komut verebilmek amacıyla şahsi ayarlarınızı oluşturabilirsiniz.
Bu bölümden muamele yapabilmek amacıyla çevrimiçi Analist şifresiyle giriş yapmanız gerekir.
“Tradebox” bölümünde beynelminel pek çok borsada; pay senedi ile vadeli işlemleri asan ile süratli bir biçimde hakikat zamanlı pazar verileriyle TradeBoX’ın mobil programı vasıtasıyla yapabilirsiniz. TradeBox, evren piyasalarına tek bir platform üstünden ulaşarak korunma, arbitraj veya trade amaçlı muamele yapmak isteyen bireysel ile kurumsal bütün yatırımcıların kullanabileceği muamele kanalıdır.

BorsaCepte1 BorsaCepte2 BorsaCepte3 BorsaCepte4

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle