Cep Uygulamalar

Box Apk indir

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 28 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.192

   

Box

Box Apk indir

Box uygulaması 10 GB kolay erişimli dosyaları saklayabileceğimiz ve sakladığınız dosyalarınız üzerinde işlemler yapabileceğiniz veri ortamını size sunar. Anında güncelleme özelliği ile bulut bilişim gereklerini yerine getiren Box uygulaması tamamen ücretsizdir. Direk android cihazınız üzerinden Box alanınıza erişim sağlayabilirsiniz. Dosya güvenlik seviyesini kendiniz seçebildiğiniz Box uygulamasında silerseniz dosyalara kendi belirleyeceğiniz şifrelerle erişim sağlanmasını isteyebilir. Box OneCloud özelliği ile aynı sunum üzerinde çalışma yapan birçok kişi birbirinin değiştirdiklerini her biri de açık olarak görebilme imkanı sağlanmıştır. Bağlantı kesildiğinde veya çevrimdışı olarak dosyalarınızla işlem yapmak için SD kart üzerinden çalışabilirsiniz. Box uygulamasında hızlı arama özelliği mevcuttur. Faydalı olması dileğiyle.

Box1 Box2 Box3 Box4 Box5 Box6 Box7 Box8 Box9 Box10 Box11 Box12 Box13 Box14 Box15 Box16 Box17 Box18 Box19 Box20 Box21 Box22

Şifre: 123 Giriniz.
Box Apk indir8 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle