Cep Uygulamalar

Boyama Kitabı Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 04 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 1.747

   

Boyama-Kitabi

Boyama Kitabı Full Apk indir

Çocuklar amacıyla bedava Boyama Kitabı. 1-2 yaş aralığındaki çocuklar amacıyla asan olanlardan karmaşıklıklara, yetişkinleri eğlendirecek boyama programı.
Çocuğunuz saatlerce eğlendirici vakit geçirecek. 270 ’den aşırı fotoğraf bulunmakta: Hayvanlar, Uçaklar, tabiat, İnsanlar, Arabalar ile fazlasıyla bundan sonra fazlası. Telefon veya tablet üstünde şahane çalışır. ufak ayrıntıları boyamak amacıyla YAKINLAŞTIRMA fonksiyonu bulunur. Yaptığınız farklılıkları her daim önceden haline getirmenizi tanıyan GERİ ALMA fonksiyonu de vardır. Gelişmiş RENK SEÇİCİ gerçek rengi seçmenize olanak tanır. Eposta (ile diğer yollarla) paylaşım imkanı verir. alternatifler, YAKINLAŞTIRMA özelliğini devre dışı bırakmanıza izin verir (yalınç resimler üstünde oynayan çocuklar amacıyla faydalı mümkün).
Bu deneyimi reklamsız yaşamak istiyorsanız Boyama Kitabı 2 veya Boyama Kitabı+ Uygulamalarına bakın – bu programları basitçe bulmak amacıyla yalnızca başka uygulamalarıma bir göz atın.
Lütfen unutmayın, bu uygulamayı “çocukları bütün gün oyalayacak” biçimde fazla kullanmayın. Onlarla beraber oynayın, boyama yarışı yapmalısınız, resimde neler olduğunu tartışın vs… hem de eğlendirici olabilecek birkaç şey bundan sonra var: boyadığınız resmin son halini e-posta vasıtasıyla akrabalarınızla paylaşın; bu da uygulamayı toplumsal bir etkinlik haline getirir.
Lakin en önemlisi; Keyfini çıkarın!

Boyama-Kitabi1 Boyama-Kitabi2 Boyama-Kitabi3 Boyama-Kitabi4 Boyama-Kitabi5 Boyama-Kitabi6 Boyama-Kitabi7 Boyama-Kitabi8 Boyama-Kitabi9 Boyama-Kitabi10 Boyama-Kitabi11

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle