Cep Uygulamalar

Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 23 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 2.846

   

Caglayan-Canli-Duvar-Kagitlari

Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları Apk indir

Şelale capcanlı Duvar Kağıtları – cep amacıyla iyi bir program. hoş şelaleler hoşuma gidiyor! Sürece insanlık gezegen yürüdü bizler hayran ile su tarafından tehdit edilmiştir. Ne bundan sonra huşu uyandıran bir dev şelale beraberinde duran bundan sonra mümkün? Akan suyun inanılmaz görüntüsünü hayaledin! Bu bedava rahatlatıcı HD duvar kağıtları sizin amacıyla özenle seçilmiştir. Bu mükemmel animasyon duvar kağıtları Niagara Şelalesi, Angel Falls yahut Victoria Falls götürecektir. Şelaleler zamansız ile inanılmaz çekici görünüyor. Ciddiye kim karşı koyabilir? “Şelale capcanlı Duvar Kağıtları ” yükle ile Android ™ telefon şelale resim keyfini.
Kurulum yönergeleri izleyin:
Ana ➤ Menüsü ➤ Duvar Kağıtları ➤ capcanlı Duvar Kağıtları
• değişik animasyonlu duvar kağıtları içerir.
• Kullanımı fazlasıyla asan, yalnızca gerisi görüntüsü önizleme amacıyla bir kere dokunun ile arka planı ayarlamak amacıyla basılı tutun.
• Duvar kağıdı yahut görüntü koruyucu şeklinde ayarla, yatay yönelim tam şeklinde desteklenir.
•% 99 mobil cihazlar beraberinde HD duvar kağıtları ahenkli.
• Optimize edilmiş batarya kullanımı, desteklenen uyku modu.
• görüntü amacıyla Tamamen bedava duvar kağıdı.
• mükemmel 3D duvar kağıdı sizden uzakta yalnızca bir tık.
Bu göz alıcı en üst çözünürlüklü duvar kağıdı sizlere bakmak, her daim soluk nefese bırakacaktır! Su damlacıkları an güneş ışınları yakalamak şeklinde ile göz ön tarafından flaş sayıda gökkuşağı bedava duvar kağıdı yahut görüntü koruyucu kalacaktır. Sen tabii dünyanın en hayranlık uyandıran özelliklerinden birisi ön tarafında duruyor vb. hissedeceksiniz, dev şelale enerji ile güzelliği merak kaybetti. Bu mükemmel bir alan açıklamak amacıyla hiçbir sözcük. Şelale capcanlı Duvar Kağıtları ile tecrübe su alemde düşer.
meşhur şelaleler Niagara Şelalesi, Victoria Falls ile Angel Falls mevcuttur. Niagara Şelalesi, dünyanın tahminen en iyi malum şelale. Sen en şaşırtıcı “su düşüşü” yaşamaya Niagara Falls ziyaret etmek gerekmez, bu Şelale capcanlı Duvar Kağıtları beraberinde kapalı şelale kalacaktır. Şelaleler Başar resimleri mobil cihazlarda bakmak ne vakit bahtiyar hissetmenizi sağlayacaktır. Bu kökenden tüminsanların tadı amacıyla mevcuttur. hoş resimler bir tık denli uzaktayız. Şelaleler müthiş görüntüler şimdi yepyeni Samsung Galaxy cep telefonu amacıyla gerisi duvar kağıdı yahut görüntü koruyucu mümkün. Android ™ aygıt amacıyla bu serin bir program piyasada yepyeni, bundan dolay acele edebilirsiniz ile anında yükle! yepyeni “capcanlı duvar” deneyin ile iyi şelale görüntüleri yakalayın. Niagara Falls basamaklı güzelliği İzlanda Gulfoss buzlu sularına, sizlere dünyanın en göz alıcı şelalenin bir takım getirebilir.
Bu doğanın fazlasıyla hoş şeylerden birisi görmek amacıyla soluk kesici bir görünüm. yüksek içine atlama ile bir uçurumdan su beraberinde uçan ile tabii bir su kaydırağı vb. alt çeşit büyük bir sıçrama yapıyor hayaledin. şayet sevdiğiniz “şelale duvar kağıdı” almak böylelikle Şelale capcanlı Duvar Kağıtları pekçok değişik gerisi duvar kağıtları sunuyor. Bu sihirli 3D duvar kağıdı beraberinde dünyanın en hoş şelaleler yaşayacaksınız. Su galon milyonlarca ekranda devasa hareket yıkılmak ile yuvarlanan suların sihirli gücü deneyimi bakın.
Venezuela Angel Falls zarif peçe ABD’de Niagara Falls gürleyen kükreme, bilhassa sizin amacıyla dünyanın en fotojenik şelaleler bulundu! Bu çarpıcı “şelale resimleri” beraberinde muhteşem şelaleleri ziyaret edebilirsiniz. göz alıcı çağlayanlar ile fantastik HD duvar kağıtları suskun yapacaktır. mükemmel şelaleler görüntüleri yükle ile en sevdiğiniz şelale gerisi yahut görüntü koruyucu ayarlayabilirsiniz.

Caglayan-Canli-Duvar-Kagitlari1 Caglayan-Canli-Duvar-Kagitlari2 Caglayan-Canli-Duvar-Kagitlari3 Caglayan-Canli-Duvar-Kagitlari4 Caglayan-Canli-Duvar-Kagitlari5 Caglayan-Canli-Duvar-Kagitlari6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle