Cep Uygulamalar

Camına Yağmur Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 27 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.688

   

Camina-Yagmur-Duvar-Kagidi1

Camına Yağmur Duvar Kağıdı Full Apk indir

♥ ‘Camına Yağmur Duvar Kağıtları’ ♥ pek çok ufak su damlaları beraberinde telefon ekranında emmek serinletici bir yepyeni program! En hoş yağmur piyasada yer alan capcanlı duvar kağıdı damla beraberinde masaüstü özgünleştirme! Şimdi bu eğlendirici program yüklemek, ile dünyaya yepyeni, yağışlı penceresini açın! Pencereyi alt taraf birbirlerini kovalayan yağmur fazla olmayan damla izlemekten beğeni, şimdi bu bedava HD duvar kağıtları almak ile telefonunuz amacıyla şahane bir bezemleme olması planlandı! Yağış görüntü banyo – Şimdi en iyi yağmur capcanlı duvar kağıdı!
♥ aksiyon yağmur damlası yahut görüntü alt taraf damlatmalı yağmur;
♥ görünüm modunda ile ev görüntü geçiş amacıyla tam katkı!
♥ İnanılmaz HD çizelge;
♥ Cep telefonunuz amacıyla en iyi HD arka!
♥ toplumsal paylaşım düğmesine ile bundan sonra fazlası.
♥ Bu hoş, bedava ile pratik bir capcanlı duvar kağıdı tadını çıkarın!
Kurulum talimatları izleyin:
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Özellikler:
♥ Sen on değişik yağışlı gerisi temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
♥ HD çizelge – ufak su damlacıkları ekran alt taraf damlatmalı.
♥ Yağmur damlaları yoğunluğunu ile süratini değiştirme.
♥ Yoğunluk, hız ile yağmur açısı değiştirin.
♥ Optimize batarya Kullanımı.
♥ 99 % cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
♥Telefonunuzun etkili olduğunda duvar kağıdı programı uyuyacağım, bu capcanlı duvar kağıdı batarya tüketimini olmayacak biçimde.
♥ Camına Yağmur Duvar Kağıtları üstünde tam yatay destekler ile cep telefonları ile tablet cihazlar hatta göz alıcı görünüyor.
Rahat alın ile ♥ ‘Camına Yağmur Duvar Kağıtları’ ♥ beraberinde iyi bir ruh hali içerisinde kalmak! Halükârda gel, bu piyasadaki en iyi yağmur damla capcanlı duvar kağıdı! Ekranda düşen ufak yağmur damlaları ile aşırı yağmur sahiptir bu animasyonlu gerisi beraberinde evren aydınlatın! Bu program hep yaştan insanlar amacıyla – bu benzersiz HD gerisi güzellik hayran kalacaksınız! pek çok su damla dekore “güzel manzaralar” telefonunuzun ekranında amacıyla şahane bir bezemleme olması planlandı! yepyeni bir biçimde evren görmek – masaüstü kapsayan yağmur bir perde beraberinde! Telefonunuz bu inanılmaz yağmur capcanlı duvar kağıdı beraberinde serinletici, yepyeni bir manzara verin!
şayet yumuşak gezdirilir ile yağışlı atmosfer seviyorsanız, bu yepyeni program tam sizlere bakarak! tabii görünüm “güzel resimler” ufak yağmur amacıyla telefonunuzu ekranı kaplayan düşer – Bu hep şeye sahiptir eşsiz bir capcanlı duvar kağıdı! Bu HD arka yağmurlu bir ruh hali içerisinde olan bütün insanlar amacıyla idealdir! Bu fevkalade kökenden yatıştırıcı tesiri pek çok şahıs yağmur baresinde sahiptir olduğu menfii tasarruf değişecek! yalnızca ufak su damlacıkları telefonunuzun ekranında asta yavaş izleyerek, bütün sorunlarınızdan yıkanıp olması planlandı! bedava şeklinde bu yağmur duvar kağıdı ile piyasada yer alan en iyi yağmur damlası geçmişleri var!
şayet pencere alt taraf birbirlerini kovalayan ufak yağmur damlaları izlerken beğeni, Android ™ amacıyla bu 2.013 bedava programı telefonunuzun ekranında süslemek amacıyla ihtiyaç olan tam şeklinde karşınızda! Akıllı ♥ ‘Camına Yağmur Duvar Kağıtları’ ♥ beraberinde tamamen yepyeni bir, ıslak bir manzara verin! Yağış içerisinde kalmış mükemmel görünüm güzelliği beraberinde hayran – bu arka ücretten HD bedava yüklemek ile bir damla beğeni ile ıslak almadan orada bu yerde bırak! Bu piyasada bulabileceğiniz en iyi yağışlı programı! Şimdi indirin ile özünüz görün! şayet önceden arka yorgun iseniz, bu yepyeni program test etmek ile hafif çiseleyen yağmur içinde hoş sahne izleyin! En iyi yağmur damlası HD arka tam sizlere bakarak seçilir! Tadını çıkarın!

Camina-Yagmur-Duvar-Kagidi2 Camina-Yagmur-Duvar-Kagidi3 Camina-Yagmur-Duvar-Kagidi4 Camina-Yagmur-Duvar-Kagidi5 Camina-Yagmur-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle